QEPR Terapisi

QEPR Terapisi Site 2 QEPR Terapisi Site 2

Paul Emery ile Qepr Terapisi

"Dünyanın En İyi Ruhsal Terapisti" ödülünü kazanan Paul Emery, her yıl Richmond Nua'nın davetlisi olarak Türkiye'ye gelerek onlarca insanın hayatını değiştiriyor.

Hollywood ünlülerinden Kraliyet üyelerine ve popstarlara kadar tanınmış birçok kişiye terapi veren Paul Emery kendi geliştirdiği QEPR “Kuantum Duygusal ve Fiziksel Terapisi” ile stres, kaygı ve travmalar gibi hayatınızı olumsuz etkileyen tüm faktörlerden sadece bir saatlik seansta kurtulmanızı sağlıyor. Emery aynı zamanda migren, boyun ağrıları ve psikolojik yeme bozukluğu gibi konularda da terapi uyguluyor.

“Bu adam muhteşem!” CNN Turk

'Paul harika - bana yardımı dokundu!' Kate Moss. Moda İkonu ve Süper Model.

"Beni gerçekten iyi hissettiren kesinlikle bir motivasyon seansıydı!" Harper’s Bazaar

QEPR Nedir?
QEPR, vücudun reaksiyonlarını ve belli düşüncelere karşı oluşmuş negatif duyguları yok etmek üzerine geliştirilmiş bir terapi yöntemidir. Terapi, psikolojinin gelişmiş bir formudur ve belli güçlü akupunktur noktalarına hafifçe vurarak (tapping) uygulanır. Bu noktaların duygulardan arınmada etkili bölgeler olduğu kanıtlanmıştır. İnsanın kendi kendini güçlendirmesinde çok etkili olan bu yöntem ve teknikler, öğrenildikten sonra evde uygulanarak stresten arınmak için hayat boyu kullanılabilir.

Paul Emery Kimdir?
İngiltere’de doğan Paul Emery, University of Wales’te psikoloji okudu ve bu dönemde Fritz Perls ve Dr. Carl Rogers’ın tekniklerini öğrendi. Daha sonra NLP (Neuro-Linguistics Programming) tekniği üzerine yoğunlaşan Emery, uzmanlık seviyesine yükseldi. EFT (Emotional Freedom Techniques) tekniğini bulan ve ilerleten Gary Craig ile çalışan Paul Emery’nin üzerinde çalıştığı bir başka alan TFT (Thought Field Therapy) oldu ve burada yine tekniğin kurucuları Dr. Roger Callahan ile çalışma fırsatı buldu. Bu teknik, temel olarak vücuttaki anatomik hatlarda oluşan blokajları, duygusal hassasiyeti ve toksinleri tespit ederek bunları etkisiz hale getirmek üzerine kuruluydu.

Paul Emery'nin 2024 yılında terapi yapacağı tarihler yakında web sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda açıklanacaktır.

Detaylı bilgi ve iletişim

+90 264 582 21 00 I [email protected]

Reservation Background