Hypoxi Programı

Hypoxi161120201956

Dünyanın En Yeni “Sağlıklı Vücut Şekillendirme Yöntemi” Hypoxi İle 4 Günde 1 Beden İncelebilirsiniz.

Vücudunuzdaki kalıcı yağları kısa sürede yakmanızı sağlayan Hypoxi, 3 çeşit cihaz ve özel kıyafetler kullanılarak uygulanan bir fitness ve vakum terapisidir. Hamburg Üniversitesi’nin yapmış olduğu araştırmalar ile vücuttaki yağların azalmasında klasik egzersizden daha başarılıdır.

Program kişiye özel oluşturulan bir beslenme programı ile birlikte uygulanmaktadır. Cihazların kullanımı yalnızca sorumlu kişilerin gözetmenliği altında yapılmaktadır.

*Dilerseniz Hypoxi uygulamalarını da kapsayan Bikini Kampı programımızı da inceleyebilirsiniz.

Bu Program Sizin İçin Uygun Mu?

Kilo kaybetmekten çok bölgesel yağ yakımı ve incelme hedefiniz varsa, kanser, damar tıkanıklığı, kalp hastalığı, enfeksiyon hastalıkları vb rahatsızlıklarınız yoksa, 14 yaş altı ve 60 yaş üzeri değilseniz, 115 kg ve üzeri değilseniz, hamile değilseniz ya da emzirmiyorsanız, regl döneminde ya da yeni başlayan menopoz döneminde değilseniz bu program sizin için idealdir.

Faydaları

  • Lenf sistemini uyararak vücuttan yağ atılımını kolaylaştırır.
  • Metabolizmayı hızlandırır.
  • Bölgesel incelmeye yöneliktir.
  • Vücudun sıkılaşmasını sağlar.
  • Vücudun kas kütlesini artırır.

*Hypoxi Programı, öncesinde sağlık değerlendirmesi gerektiren bir program olması nedeniyle rezervasyon talepleri mail ya da telefon aracılığı ile alınmaktadır. Sağlık durumunuzun program için uygunluğunu analiz etmek üzere uzmanımız sizinle en kısa sürede iletişime geçerek değerlendirme formlarını paylaşacaktır.

*Günübirlik Hypoxi ve 12 seanslık Hypoxi program alternatifleri için misafir ilişkileri ile iletişime geçebilirsiniz.

*Hypoxi misafirlerine oteldeki ekstra harcamalarında %20 indirim uygulanmaktadır.

*Nua Wellness-Spa’ya olan yoğun ilgiden dolayı önceden masaj ve bakım rezervasyonlarınızı yaptırmanızı öneririz.

Bilgi Talep Formu

Hypoxi programında aldığım neticeden çok memnun kaldım. Gerek spor hocamız, gerekse otel yetkilileri rahatımızı sağlamak için ellerinden geleni yaptılar. Hepsine teşekkür ederim.

Semra Mutlu Misafir

Covid Zamanı seyahet etmek avantajlı olabiliyor. Tam kapanma döneminde gittiğim için neredeyse oteldeki tek misafir bendim. Otel çalışanları tarafından bir Kraliçe gibi muamele gördüm. Herkes çok yardımseverdi ve bir dediğimi iki etmediler. 4 gün Hypoxi, 2 gün de Detoks programı aldım. Bir saniyeliğine bile açlık hissetmedim ve bir hafta içinde 2 kilo verdim. Program koçu çok candan ve yardımsever birisiydi ve bana her gün program çerçevesinde uzun yürüyüşler yaptırdı. Spa bakımları harika ve fiyatları çok uygundu. Daha önce bir çok otelde masaj yaptırdım. Çoğunda hayal kırıklığına uğramama rağmen bu kez benim için farklıydı. Terapistler Bali’li ve vücudu iyileştirme hedefli masaj tekniklerinde çok profesyonellerdi. Spa menüsü Magnezyum masajı gibi pek çok farklı seçenek sunuyor. Tam anlamıyla 5 yıldızlı bir Spa! Bu harika otelin tüm personeline de tam puan. Onlar için en iyisini diliyorum.

MARLEEN C. Misafir

4 günlük maraton, beni şaşırtan ölçümlerle tamamlandı. Programı herkese tavsiye edeceğim.

Özge Taşdelen Kutlualp Satın Alma Müdürü

4 günde 2 kilo vererek tam 19 cm incelme... Adana'dan gelişime değdi. Mutlu ve huzurlu bir program için teşekkürler.

Meltem Aydın Şirket Ortağı

4 gün gibi kısa bir zamanda vücudumun bu kadar şekillenmesi, daralması, pürüzsüzleşmesi ve üstüne kilo kaybı olması için mucize gerekiyordu ve Hypoxi resmen bunu başardı.

Saba Tümer Gazeteci - Sunucu
Reservation Background