Vücut Sağlığı

Köpük Masajı

Spa keyfini, Türk hamamında geleneksel köpük uygulaması ile tamamlayabilirsiniz.

30 dakika (1 kişi) - 1.600 TL

Sultan Hamam Sefası

Kese ile ölü hücrelerden arınan cildiniz, rahat nefes alıp verir. Köpük masajı ile hem ruhunuz hem bedeniniz rahatlar. Devamında nemlendirici vücut losyonu ile cildiniz beslenir ve nem kazanır.

45 dakika (1 kişi) - 2.250 TL

Geleneksel Türk Hamamı

Geleneksel uygulamalar ile kese ve köpük masajı içeren bakım yöntemidir. Kese ile ölü hücrelerden arınan cildiniz, rahat nefes alıp verir. Köpük masajı ile hem ruhunuz hem bedeniniz rahatlar.

30 dakika (1 kişi) - 1.900 TL

Ayurvedik Esmer Seker Bakımı

Bal, aromatik yağ ve esmer şeker doğal karışımıyla peeling etkisi yaratan yenilenme bakımıdır.

20 dakika (1 kişi) - 1.800 TL

Frigi Lokal Vücut Bakımı

Yorgun bacaklara özel olan bu bakım, ayak parmak uçlarından kalçaya kadar tüm bacak üzerinde uygulanır. Yorgunluğu giderir, şişlikleri azaltır, ağırlık duygusunu uzaklaştırır.

50 dakika (1 kişi) - 3.200 TL

Sırt Bakımı

Sırtınızı derinden rahatlatan bu bakım, cildi derinden temizler, iyileştirir ve besler. Hem kadınlar hem de erkekler için idealdir.

50 dakika (1 kişi) - 2.500 TL

Nua Signature Vücut Bakımı

Peeling ve masaj kombinasyonu ile vücudu hem canlandıran hem de rahatlatan tamamen Richmond Nua Wellness-Spa'ya özel bir bakımdır.

75 dakika (1 kişi) - 3.500 TL

Vücut Şekillendirici Bakım

Selülite sebep olan, yüzeysel ve derin yağ hücreleri üzerinde etkili bir bakımdır. Aktif oksijen vücut sarmalaması ile selülit görünümünü azaltır.

50 dakika (1 kişi) - 4.700 TL

Sacred Nature Body

Buriti Yağı ve Kelebek Çalısı özünden zengin Ecocert ™ formülleri sayesinde, antioksidan ve koruyucu etki sağlar. Cilt bariyerini güçlendirir. Buriti yağı, jojoba yağı ve kelebek çalısı özleri içerir. Antioksidan özelliğe sahiptir ve cilt hücrelerindeki DNA’yı korur.

50 dakika (1 kişi) - 3.000 TL

Reservation Background