Yüz Bakımları

Active Purness Yüz Bakımı

Spirulina yosunu açısından zengin olan özel bir maske ile birlikte uygulanan derinlemesine temizleyici bu bakım cilt dokusunu arındırır, tazeler ve daha duru, mat bir görünüm sağlar. Tüm cilt tipleri için idealdir. C Vitamini, glukonolakton, arındırıcı ve dengeleyici etki sağlar.

60 dakika (1 kişi) - 3.300 TL

Hydramemory Yüz Bakımı

İpeksi bir görünüm ve aydınlık bir cilt için biyomimetik hyalüronik asit ve makro hiyalürnikasit içeren yüz ve dekolte bakımıdır. Bakımın özel masaj fırçaları ile uygulanması eşsiz bir deneyim sunar.

60 dakika (1 kişi) - 3.300 TL

Recover Touch Yüz Bakımı

Cildi canlandırır ve besler. Organik sertifikalı goji meyvesi yağı, likopen ve Avustralya fındığı yağı ile antioksidan etki sağlar.

30 dakika (1 kişi) - 2.500 TL

Sublime Skin Double Peel Yüz Bakımı

Farklı yoğunluk seviyelerine sahip formülasyon sayesinde tüm cilt tipleri için uygundur. Cilt tonunu eşitler, cildi yatıştırır ve cilde aydınlık bir görünüm kazandırır. Epidermal hücrelerin yenilenmesini sağlayarak yeni oluşmaya başlayan mimik çizgilerine etki eder. Laktik asit, alfa hidroksi asit, polihidroksiasit, C vitamini ile cildi pürüzsüzleştirir ve aydınlatır.

45 dakika (1 kişi) - 2.650 TL

Sublime Skin Active Lift Yüz Bakımı

Yaşlanma karşıtı bakım; hexapeptit-8 ile ince ve derin çizgiler üzerinde etkili olup, Vitamin PP içerigi ile kan dolaşımını hızlandırıp cildin yenilenmesini, sıkılaşmasını sağlar. Vitamin PP ve Heksa Peptit-8 ile kan dolaşımını uyararak cilde dolgunluk kazandırır.

60 dakika (1 kişi) - 4.800 TL

Sublime Skin Deluxe Lift Yüz Bakımı

Yaşlanma belirtilerine karşı etkili olan bu bakım; ince ve derin çizgiler üzerinde etkili olup, yüz ovalini yeniden yapılandırır, sıkılaştırır. Hücrelerin yenilenmesini uyarır, ince çizgilerin görünümünü iyileştirir. Laktik asit, alfa hidroksi asit, polihidroksi asit, C vitamini ile cildi pürüzsüzleştirir ve aydınlatır. Vitamin PP ve heksa peptit-8 ile kan dolaşımını uyararak cilde dolgunluk kazandırır.

90 dakika (1 kişi) - 6.000 TL

Sublime Skin Eye Göz Çevresi Bakımı

Göz çevresi kırışıklıkları, torbalar ve morlukları için etkili, yenilikçi hidrojel peptid bakımı, zamanın olumsuz etkilerini ve yorgunluk belirtilerini azaltır. Hesperidin, heksa peptit-8 ve krisin ile göz altı morluklarını ve torbalarını azaltır. Kolajen üretimini hızlandırarak kırışıklıklara karşı etki sağlar.

30 dakika (1 kişi) - 3.600 TL, Upgrade (1 kişi) - 3.000 TL

Perfect Glow Cilt Bakımı

Gözle görülür derecede genç bir parlaklık oluşturur ve cildin pürüzlerini dengeler. Cildin daha düzgün görünmesi ve taze, doğal bir ışıltı sağlar. Cilt yoğun derecede nemlenirken, ışığı yansıtan pigmentler parlak bir ışıltı verir. Perfection peptide3 düzenli kullanımı ile doğal cilt yenilenmesini teşvik eder. Kakao peptitleri serbest radikalleri yakalar, deriyi mavi ışığa ve hasarlara karşı korur ve böylece erken cilt yaşlanmasını önlerler.

60 dakika (1 kişi) - 4.400 TL

Collagen Bakımı

Ciltte oluşan elastikiyet kaybı, kırışıklıklar, göz ve ağız çevresindeki yaşlanma izlerine karşı yoğun bakım desteği sağlayan Collagen Booster Dolgunlaştırıcı Yüz serumu, aktif içerikler sayesinde destekleyici dokuları sıkılaştırır, yüz kontürünü, kırışıklık ve çizgi görünümünü içeriden dolgunlaştırarak düzeltir, derinliklerini azaltır ve cilde rahatlamış bir görünüm kazandırır.

90 dakika (1 kişi) - 5.950 TL

HSR Lifting Bakımı

HSR Lifting Integral kompleksi kırışıklık oluşumunun en önemli nedenleri ile mücadele eder. Kolajen ve elastin liflerinin yeni oluşumunu destekleyen, destek dokusunu sıkılaştıran ve böylelikle kırışıklıkların azalmasını sağlayan multitendyn içeriyor. Denizin ender hazinelerinden “Siyah İnci Özü”, yaşam için önemli olan 20 aminoasit ile çinko, selenyum, lityum, fosfor, iyot, demir ve magnezyum gibi elementler ile cildin metabolizmasını uyarırken canlılığını ve ışıltısını yeniden kazanmasına yardımcı olur.

90 dakika (1 kişi) - 5.950 TL

Oksijen Yüz Bakımı

Cilde nem kazandıran, cildin oksijen alımını kolaylaştıran, yaşlanmayı geciktiren, yorgunluğu gideren ve enerji veren bir bakımdır.

75 dakika (1 kişi) - 4.300 TL

Yüz Bakımı Upgrade

Almış olduğunuz yüz bakımı size uygulanırken, dilerseniz aynı zamanda el ve ayaklarınıza da bakım yaptırabilirsiniz. El ve ayak bakımınız için uygulanan maske 20 dakika bekletilir. Özel nemlendirici krem ile yumuşaklık ve nemliliğin etkisi artırılır.

El Bakımı: 20 dakika (1 kişi) - 1.300 TL, Ayak Bakımı: 20 dakika (1 kişi) - 1.450 TL

Reservation Background