Spa Merkezi

Sıcaklıkları 32°C ile 100°C arasında değişen jakuziler; ışık, renk ve aromatik kokularla zenginleşmiş buhar odaları ve saunalar, su ve ısıtılmış granit yatakların bulunduğu dinlenme odaları ile unutulmaz bir maceraya çıkmaya hazır olun.

 • Salt Jakuzi
  Salt Jakuzi
 • Jet Pool 117
  Jet Pool 117

Jakuziler

Salt Jakuzzi

Deniz suyu mineralleri ile zenginleştirilmiş olan bu havuzda, tuzlu suyun cildinizi iyileştirici etkisiyle 32°C'lik su ısısı kasları gevşeterek rahatlamanızı sağlar.

Jet Pool 117

Tatlı sudan oluşan, 117 adet jetin bulunduğu bu dinamik havuz vücuttaki refleks noktalarını aktive ederken, rahatlatıcı bir masaj etkisi sağlar. Suyun ısısı 33-35°C’dir.

 • Laconium
  Laconium
 • Herbal Steam Bath
  Herbal Steam Bath
 • Osman Steam Bath
  Osman Steam Bath
 • Salt Inhalation Steam Bath
  Salt Inhalation Steam Bath

Buhar Odaları

Laconium

Duvarların, bankların ve zeminin ısıtılmasıyla ortam sıcaklığının sağlandığı, düşük nem oranı bulunan, kuru bir terleme kabinidir. Yoğun portakal kokusu ile beraber rahat bir terleme süreci sağlayarak vücudu dinçleştirir, kan dolaşımını dengeler ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Kabin içi ısı 40°C, nem oranı %20’dir.

Herbal Steam Bath (Bitkisel Buhar Banyosu)

Isıtılmış seramik nişlerin yer aldığı kuru terleme kabinidir. Merkezde yer alan sauna ocağı, kurutulmuş aromatik bitkilerle etkileşerek odaya bahar tazeliği yayar. Kabin içi ısı 55°-60°C, nem oranı %50'dir.

Osman Steam Bath (Osman Buhar Banyosu)

Geleneksel yüksek buharlı nem banyosudur. Kabindeki buhar seviyesi kasları gevşetir, vücuttaki toksinlerin arınmasını sağlar ve cildi yumuşatır. Tıkalı sinüsler ve bronşiyal yetersizlikler için çözüm sunar. Kabin içi ısı 40°C, nem oranı %100'dür.

Salt Inhalation Steam Bath (Tuz Soluma Buhar Banyosu)

Granit banklarla tasarlanmış buhar kabinidir. Kabin içine 5-7 dakikalık periyotlarla tuz ve mentol bileşimi enjekte edilerek, atmosferin deniz kenarını anımsatması sağlanır. Buhar kan dolaşımını düzenler, tuz ve mentol bileşimi ise üst solunum yolları için temizleyici fonksiyon üstlenir. Kabin içi ısı 40°C, nem %100'dür.

 • Loft Sauna
  Loft Sauna
 • Ice Grotto
  Ice Grotto

Sauna & Buz Odası

Loft Sauna

100 yıllık Fin Kelo kütükleri bu özel saunaya oldukça rustik bir hava katar. Uzanabileceğiniz veya oturabileceğiniz ahşap banklar, katlı yapısı ile ısıyı dilediğiniz gibi ayarlamanıza olanak sağlar. Kabin içindeki ısı alt katta 60°C, üst katta ise 100°C’dir.

Ice Grotto (Buz Odası)

Özel aydınlatmalı ve cam tuğlalı bu odada buz çeşmesinden akan buzlar kalp yönüne doğru vücudu sürüldüğünde kan dolaşımını düzenler, vücut ısısını dengeler.

 • Day Dream
  Day Dream
 • Tepiderium
  Tepiderium
 • Water Beds
  Water Beds

Dinlenme Odaları

Tepidarium (Isıtılmış Seramik Yataklar)

Roma banyo kültüründen gelen ve ergonomik ısıtılmış seramik yatakların bulunduğu dinlenme odasıdır. Vücudun soğuk algınlığına karşı direncini artırır. Yatakların ısısı yaklaşık 37°C'dir.

Water Beds (Isıtılmış Su Yatakları)

Vücudunuzun şekline bürünen bu ergonomik yataklar, yer çekimini azaltarak kaslarınızı dinlendirir. Yatak yüzeyindeki ısı 32°C’dir.

Day Dream (Dinlenme Alanı)

Bu özel dinlenme alanında ergonomik yataklar üzerine uzanıp dinlendirici bir müzik eşliğinde yıldızların dansını seyrederek bambaşka bir dünyaya doğru yolculuğa çıkabilirsiniz.

 • Rectangle 4
  Rectangle 4

Duşlar

Aqua Cave (Macera Duşu)

Yaklaşık 10°C sıcaklıkta üç farklı su atraksiyonuna sahip dev kaya. İlk önce gök gürültüsü ve şimşekler eşliğinde yağan yağmur… Sonra ferah okaliptüs kokusu ile gelen sis perdesi… Son olarak kayaların içinden gelip akan şelalenin ferahlatıcı etkisi…

Snail Showers (Salyangoz Duşlar)

Özel dizayn edilmiş farklı seçenekler sunan mozaik duşlar.

Reservation Background