Immunity Boost Programı

NUA BAGISIKLIK BANNER GO╠Êrsel 770X375b

Hareketsizlik, belirsizlik, stres… Araştırmalar, stresin bağışıklık sistemimiz için en büyük tehditlerden biri olduğunu göstermiştir. Çeşitli nedenlerle hayatımıza giren olumsuz stres, belirsizlik gibi durumlar bağışıklık sistemimizi zayıflatır. Sağlıklı bir beslenme, beden, zihin ve ruhu rahatlatan aktiviteler, açık havada yürüyüş gibi basit aktiviteler bile stresin olumsuz etkilerini azaltarak bağışıklık sistemimizi güçlendirir.

Richmond Nua’nın kişi­ye özel olarak oluşturduğu “Immun­ty Boost” programı ­ile fiziksel olarak daha güçlü ruhsal olarak daha d­ingi­n h­issedeceks­ini­z. Hayatımızdaki tüm olumsuz durumlardan uzaklaşıp yenilenmenin, bağışıklığınızı doğal yollarla güçlendirmenin şimdi tam zamanı!

Siz de hemen Richmond Nua’nın Immunity Boost (Bağışıklık Güçlendirme) Programı’na katılın, hayatınızdaki olumsuz durumlardan kaynaklanan stresten kurtulun! Stresten, hareketsizlikten uzak yeni bir başlangıç yapın.

Bu program Sizin İçin Uygun Mu?

Sürekli yorgunluk veya konsantrasyon problemleri yaşıyorsanız, çok stresli ve yoğun bir çalışma hayatınız varsa, kendinize vakit ayıramıyorsanız, beslenme alışkanlıklarınızı değiştirerek yeni bir başlangıç yapmak istiyorsanız bu program tam size göre.

Faydaları

  • İşlenmiş hazır yiyecekler yerine besin değeri yüksek, dengeli bir özel beslenme programı ve gıda takviyeleri ile bağışıklık desteklenir.
  • Programdaki yoga ve meditasyon parasempatik sistemin aktivasyonunu kolaylaştırarak bağışıklığı uyarır. Lenf sisteminin dolaşımını düzenler. Lenfatik dolaşımın düzenlenmesi enfeksiyonların iyileşmesini hızlandırır.
  • Açık havada yapılan yürüyüşler, Sapanca’nın bol oksijenli dingin atmosferi, şehir hayatının karmaşasından uzakta olmak pozitif düşüncelere yol açmakta ve kişiye kendini iyi hissettirdiğinden bağışıklık sistemine olumlu etkisi olmaktadır.

*Bu program ile ilgileniyorsanız aşağıdaki ilgili form ile bize ulaşabilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Bilgi Talep Formu
Reservation Background