Hypoxi

Hamburg Üniversitesi’nin yapmış olduğu araştırmalar ile vücuttaki yağların azalmasında klasik egzersizden daha başarılı olduğu kanıtlanan “Sağlıklı Vücut Şekillendirme Yöntemi” Hypoxi ile 4 günde 1 beden incelebilirsiniz.

  • 4 Günde 1 beden incelterek vücudunuzdaki kalıcı yağları kısa sürede yakmanızı sağlayan Hypoxi Maraton Programı, 3 çeşit cihaz ve özel kıyafetler kullanılarak uygulanan bir fitness ve vakum terapisidir. Cihazların kullanımı sadece bilgili ve sorumlu kişilerin gözetmenliği altında yapılmaktadır. Cihazları spor için sağlıklı kişiler kullanabilir.
  • Hypoxi, ameliyatlı kilo kaybetme yöntemleri ile karşılaştırıldığında tamamen doğal bir yöntem olarak kabul edilmekte olup, egzersiz ve kalorilere dikkat edilen, kişiye özel oluşturulan bir diyet programı ile birlikte uygulanmaktadır.

Hypoxi Misafir Yorumları

Hypoxi programında aldığım neticeden çok memnun kaldım. Gerek spor hocamız, gerekse otel yetkilileri rahatımızı sağlamak için ellerinden geleni yaptılar. Hepsine teşekkür ederim.

Semra Mutlu

4 günlük maraton, beni şaşırtan ölçümlerle tamamlandı. Programı herkese tavsiye edeceğim.

Özge Taşdelen Kutlualp- Satın Alma Müdürü

4 günde 2 kilo vererek tam 19 cm incelme... Adana'dan gelişime değdi. Mutlu ve huzurlu bir program için teşekkürler.

Meltem Aydın - Şirket Ortağı

4 gün gibi kısa bir zamanda vücudumun bu kadar şekillenmesi, daralması, pürüzsüzleşmesi ve üstüne kilo kaybı olması için mucize gerekiyordu ve Hypoxi resmen bunu başardı.

Saba Tümer Gazeteci - Sunucu


*Hypoxi paketi misafirlerine oteldeki ekstra harcamalarında %20 indirim uygulanmaktadır.
*Nua Wellness-Spa’ya olan yoğun ilgidendolayı önceden masaj ve bakım rezervasyonlarınızı yaptırmanızı öneririz.
*Hypoxi Maraton Programı, öncesinde sağlık değerlendirmesi gerektiren bir program olması nedeniyle rezervasyon talepleri mail ya da telefon aracılığı ile alınmaktadır. Sağlık durumunuzun program için uygunluğunu analiz etmek üzere uzmanımız sizinle en kısa sürede iletişime geçerek değerlendirme formlarını paylaşacaktır. 

4 Gecelik Hypoxi Maraton, Günübirlik Hypoxi ve 12 seanslık Hypoxi program alternatifleri için misafir ilişkileri ile iletişime geçebilirsiniz.


Otelimizde Wellness ve Spa konsepti gereği 14 yaş ve üzeri misafirleri ağırlayabilmekteyiz.

+90 264 582 21 00

[email protected]

Teşekkürler!
Kaydınız alınmıştır. Tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.