Masaj & Bakım

Richmond Nua’ya özel olarak hazırlanmış bu bakımlar, dengeleme, dinlendirme ve anti - stres özelliklerine sahiptir. Vücut, zihin ve ruh dinginliğiniz için aşağıdaki bakımlardan faydalanmanızı öneririz.

Nua Private Couple

Misafirlerimiz için hazırlanmış özel tasarımlı Nua Private, Aroma Buhar Banyosu, Bio Sauna kullanımı ve deneyimli terapistler tarafından uygulanan çift kişilik Nua Signature Masajı (50 dakika) içeren ayrıcalıklı sunumu ile hizmetinizdedir. Rezervasyonunuzu 3 gün öncesinden yaptırmanızı rica ederiz.

105 dakika (2 kişi) 810 TL

Nua Spirit Couple

Sihirli bir atmosfere sahip lüks Wellness süitidir. Vücut, zihin ve ruh uyumuyla rahatlamanızı sağlayacak çift kişilik özel bakımları bir arada sunar. Ritüel içerisinde, kadınlar için Kleopatra Banyosu ve Geleneksel Bali Masajı (50 dakika), erkekler için Köpük Bakımı ve Derin Asya Masajı (50 dakika), ayrıca özel ikramlar yer almaktadır. Rezervasyonunuzu en geç 3 gün öncesinden yaptırmanızı rica ederiz.

135 dakika (2 kişi) 975 TL

Nua Private VIP Oda

Sizin için özel olarak hazırlanacak olan Nua Private VIP odası içerisindeki Aroma Buhar Banyosu ve Bio Sauna’nın keyfini çıkartın.

90 dakika (2 kişi) 350 TL

Absolute Pearl Yüz Bakımı

Koyu leke, renk bütünsüzlüğü ve hiperpigmentasyon problemi olan ciltler için ideal olan bu bakım, içeriğinde bulunan Alpha Hidroksi ile renk bütünlüğünü sağlar. Asitler, C Vitamini ve Actiwhite ™ ile aydınlatıcı ve renk bütünleyici etki sunar.

60 dakika 375 TL

Active Purness Yüz Bakımı

Spirulina Yosunu açısından zengin özel bir maske ile uygulanan derinlemesine temizleyici bakım, cilt dokusunu arındırır, tazeler ve daha duru, mat bir görünüm sağlar. Tüm cilt tipleri için idealdir. C Vitamini, Glukonolakton, Spirulina Yosunu ile arındırıcı ve dengeleyici etki.

60 dakika 445 TL

Hydramemory Yüz Bakımı

İpeksi bir görünüm ve aydınlık bir cilt için Biyomimetik Hyalüronik asit ve makro Hiyalürnikasit içeren yüz ve dekolte bakımı. Bakımın özel masaj fırçaları ile uygulanması eşsiz bir deneyim sunar.

60 dakika 425 TL

Recover Touch Yüz Bakımı

Goji meyvesi ile yoğun antioksidan etki. Cildi canlandırır ve besler. Organik sertifikalı Goji meyvesi yağı, Likopen ve Avustralya fındığı yağı ile antioksidan etki sağlar.

60 dakika 375 TL

Sacred Nature Yüz Bakımı

Özellikle kuru ciltler için uygun olmakla beraber tüm cilt tiplerinde uygulanabilen bakım, uriti yağı ve Kelebek Çalısı Özü içerir. BiocertifiedEcocert ™ formülleri sayesinde, antioksidan ve koruyucu etkiye sahiptir. Kelebek Çalısı Özü, Buriti Yağı, Jojoba Yağı
ve organik aktif bileşenler ile derinlemesine besleyici etki sağlar.

45 dakika 375 TL 

Skin Regimen Longevity

Tüm cilt tipleri ve koşulları için ideal 30 dakikalık olan bu bakım, Longevity Kompleks™ ve Alfahidroksi asitlerin sinerjisi ile hücreler arası oksijen alışverişini hızlandırarak cildin canlanmasını, güçlenmesini sağlar ve belirginleşen çizgilerin derinliğini yumuşatır. Longevity Kompleks ™, Maslinik asit, palmitoil tripeptit-5 ile yaşlanma sürecine karşı koruyucu etki sağlar.

30 dakika 300 TL

Sublime Skin Double Peel Yüz Bakımı

Farklı yoğunluk seviyelerine sahip formülasyon sayesinde tüm cilt tipleri için uygundur. Cilt tonunu eşitler, cildi yatıştırır ve cilde aydınlık bir görünüm kazandırır. Epidermal hücrelerin yenilenmesini sağlayarak yeni oluşmaya başlayan mimik çizgilerine etki eder. Laktik asit, Alfa Hidroksi asit, PoliHidroksiasit, C vitamini ile cildi pürüzsüzleştirir ve aydınlatır.

45 dakika 375 TL

Sublime Skin Active Lift Yüz Bakımı

Yaşlanma karşıtı bakım; hexapeptit-8 ile ince ve derin çizgiler üzerinde etkili olup, Vitamin PP içerigi ile kan dolaşımını hızlandırıp cildin yenilenmesini, sıkılaşmasını sağlar. Vitamin PP ve Heksa Peptit-8 ile kan dolaşımını uyararak cilde dolgunluk kazandırır.

60 dakika 495 TL

Sublime Skin Deluxe Lift Yüz Bakımı

Yaşlanma belirtilerine karşı etkili olan bu bakım; ince ve derin çizgiler üzerinde etkili olup, yüz ovalini yeniden yapılandırır, sıkılaştırır. Hücrelerin yenilenmesini uyarır, ince çizgilerin görünümünü iyileştirir. Laktik asit, Alfa Hidroksi asit, PoliHidroksi asit, C vitamini ile cildi pürüzsüzleştirir ve aydınlatır. Vitamin PP ve Heksa Peptit-8 ile kan dolaşımını uyararak cilde dolgunluk kazandırır.

90 dakika 595 TL

Sublime Skin Eye

Göz çevresi kırışıklıkları, torbalar ve morlukları için etkili, yenilikçi Hidrojel Peptid bakımı, zamanın olumsuz etkilerini ve yorgunluk belirtilerini azaltır. Hesperidin, Heksa Peptit-8 ve Krisin ile göz altı morluklarını ve torbalarını azaltır. Kolajen üretimini hızlandırarak kırışıklıklara karşı etki sağlar.

30 dakika 435 TL

Upgrade 250 TL

Deluxe Caviar Yüz Bakımı

Bu lüks yüz bakımı, zengin proteinli havyar özü ve güçlü antioksidanlarla, cilde sıkılık ve tonus kazandırarak cildin hatlarını düzeltir ve nemlendirir.

90 dakika 595 TL

Caviar Yüz Bakımı

Protein açısından zengin olan havyar bakımı cildi temizler, toparlar, sıkılaştırır ve besler. Işıldayan sağlıklı bir cilt yaratmak için hemen sonuç verir.

60 dakika 525 TL

Correcting Advanced Repair Yüz Bakımı

Bu sonuç odaklı bakım, aşırı pigmentasyon, tıkanmış cilt, ince kırışıklıklar ve erken yaşlanma gibi cilt sorunlarına yanıt vermek üzere hazırlanmıştır.

90 dakika 575 TL

Correcting Detoks Yüz Bakımı

Derin temizleyici ve cilt iyileştirici olan bu bakım uygulaması, özellikle yaşlanmaya yüz tutmuş, yağlı ve problemli ciltler için geliştirilmiştir, anında sonuç almaya yöneliktir.

60 dakika 495 TL

Correcting PRO Peel 30 Yüz Peelingi

Bakım içeriğindeki %30 multi-asit peel’in kullanılması, cilde anında parlaklık kazandırdığı gibi cildin tonusuna da yardımcı olur.

30 dakika 300 TL

Brightening Yüz Bakımı

Bu sonuç odaklı bakım, aşırı pigmentasyon ve erken yaşlanma gibi cilt sorunlarına yanıt vermek üzere hazırlanmıştır.

75 dakika 575 TL

Nua Customized Cleansing Yüz Bakımı

Tüm cilt tiplerine uygulanabilen derin temizlik bakımıdır.

75 dakika 435 TL

Sensitive Skin Yüz Bakımı

Çeşitli biçimlerle tahriş olmuş ciltlerdeki enfeksiyonu azaltan, cildi besleyerek iyileştiren, cildi koruyan, hassas ciltlere özel bir bakımdır.

60 dakika 495 TL

Hydrating Yüz Bakımı

Cildi rahatlatan, nemlendiren ve besleyen kurtarıcı bir bakımdır.

60 dakika 435 TL

Göz Bakımı

Bu yoğun göz bakımı, ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltır, koyu halkaları düzeltir, şişkin gözleri rahatlatır.

30 dakika 300 TL
Upgrade   200 TL

Refreshing Yüz Bakımı

Soluk ve canlılığını yitirmiş cildi düzeltir ve minerallerle besler.

30 dakika 300 TL

Oksijen Yüz Bakımı

Cilde nem kazandıran, cildin oksijen alımını kolaylaştıran, yaşlanmayı geciktiren, yorgunluğu gideren ve enerji veren bir bakımdır.

75 dakika 435 TL

Geleneksel Türk Hamamı

Geleneksel uygulamalar ile kese ve köpük masajı içeren bakım yöntemidir. Kese ile ölü hücrelerden arınan cildiniz, rahat nefes alıp verir. Köpük masajı ile hem ruhunuz hem bedeniniz rahatlar.

30 dakika 195 TL

Köpük Masajı

Spa keyfini, Türk Hamamı’nda geleneksel köpük uygulaması ile tamamlayabilirsiniz.

30 dakika 175 TL

Sultan Hamam Sefası

Kese ile ölü hücrelerden arınan cildiniz, rahat nefes alıp verir. Köpük masajı ile hem ruhunuz hem bedeniniz rahatlar.Devamında nemlendirici vücut losyonu ile cildiniz beslenir ve nem kazanır.

45 dakika 235 TL

Ayurvedik Esmer Şeker Bakımı

Bal, aromatik yağ ve esmer şeker doğal karışımıyla peeling etkisi yaratan yenileme bakımıdır.

20 dakika 170 TL

Türk Tuz Scrub’ı

Canlandırıcı termal mineral tuzlarla uygulanan ölü deri hücrelerini temizleme işlemidir.

60 dakika 285 TL

Papatya Scrub’ı

Bu bakımda öğütülmüş ponza taşı tanecikleri içeren kremle ölü deri hücrelerini temizleyici bakım uygulanır.

60 dakika 285 TL

El & Ayak Bakımı

El ve ayak bakımınız için peeling sonrası uygulanan maske 20 dakika bekletilir. Özel nemlendirici krem ile yumuşaklık ve nemliliğin etkisi artırılır.

El Bakımı 30 dakika 110 TL

Ayak Bakımı 30 dakika 125 TL

Sıkılaştırıcı ve Toksinlerden Arındırıcı Vücut Bakımı

Vücuda yeniden enerji kazandırarak toksinleri vücuttan uzaklaştırır ve vücut hatlarını sıkılaştırarak düzeltir.

Özel fırça tekniği ile, cildin ölü deri hücrelerinin temizlenmesine yardım eder, lenf sıvısının dolaşımını hızlandırır.

75 dakika 435 TL

Dinlendirici Lokal Vücut Bakımı

Yorgun bacaklara özel olan bu bakım, ayak parmak uçlarından, kalçaya kadar tüm bacak üzerinde uygulanır.

Yorgunluğu giderir, şişlikleri azaltır, ağırlık duygusunu uzaklaştırır.

50 dakika 295 TL

Sırt Bakımı

Sırtınızı derinden rahatlatan bu bakım, cildi derinden temizler, iyileştirir ve besler. Hem kadınlar hem de erkekler için idealdir.

50 dakika 235 TL

Nua Signature Vücut Bakımı

Mineraller açısından zengin olan bu bakımın cilt üzerinde güzelleştirici bir etkisi bulunmaktadır. RNA ve DNA aktivitelerinin hızlandırıcı etkisi, cildin temiz yumuşak ve pürüzsüz kalmasını sağlar.

75 dakika 425 TL

Body Strategist Firming Vücut Bakımı

Özelikle kuru ciltler ve güneş sonrası için ideal olan bakım aynı zamanda yeni anneler ve hamileler için de uygundur. Cildi sıkılaştırır ve elastikiyet kazandırır. Organik tamanu yağı, %100 organik tatlı badem yağı ve yeşil ceviz ektresi ile antiinflamutu var ve antioksidan etki.

60 dakika 465 TL

Vücut Şekillendirici Bakım

Selülite sebep olan, yüzeysel ve derin yağ hücreleri üzerinde etikili bir bakımdır. Aktif oksijen vücut sarmalaması ile selülit görünümünü azaltır.

50 dakika 375 TL

Sacred Nature Body

Buriti Yağı ve Kelebek Çalısı özünden zengin Ecocert ™ formülleri sayesinde, antioksidan ve koruyucu etki sağlar. Cilt bariyerini güçlendirir. Buriti Yağı, Jojoba Yağı ve Kelebek Çalısı özleri içerir. Antioksidan özelliğe sahiptir ve cilt hücrelerindeki DNA’yı korur.

50 dakika 425 TL

Kuru Yüzdürme

Bu bakımın olağanüstü sonuçları vardır. 60 dakikalık bu bakım, 6 saatlik uykuya bedeldir. Cildinizin canlılığını nasıl geri kazandığını ilk bakımdan sonra bile hissedebilirsiniz. Sarılmış vücudunuzda ılık suyun içine girdiği an bir uçma hissi oluşur. Son teknoloji konsepti Nuvola Floating Bed ile uygulanır. Haftada iki kez düzenli bakım aldığınızda, kısa sürede mükemmel sonuçlar gözlemleyebilirsiniz.

Üç farklı bakımdan birini seçebilirsiniz.

Nuvola - Süt ve Bal Bakımı

Cildinizi uzun ve etkili bir şekilde yumuşatarak nemlendiren lüks bir sarmalama bakımıdır.

50 dakika 250 TL

Nuvola - Yosun Vücut Bakımı

Cildinizi sıkılaştırıp, toksinlerin ve ödemin vücuttan atılmasını sağlayan etkili bir vücut sarmalama bakımıdır.

50 dakika 275 TL

Nuvola - Çamur Vücut Bakımı

Mineraller açısından zengin olan çamur bakımı, kas gerginliğinizi azaltır, cildinizi arındırır ve yumuşatır.

50 dakika 300 TL

Kleopatra Banyosu

Kuru ve nemi az olan ciltleri yumuşatarak canlandırır.

20 dakika 135 TL

Mineralli Canlandırıcı Banyo

Güçlü minerallerden ve doğada nadir bulunan elementlerden oluşan, eşsiz tuz banyosudur.

20 dakika 185 TL

Chi - Yang Masajı

Chi - Yang, masaj öncesinde peeling uygulanan bir vücut bakımıdır. 24 karat altın parçacıklı “Golden Body Oil” vücudunuza hafif, rahatlatıcı masaj ile uygulanır. Vücuttaki negatif enerjiyi pozitife çevirir.

75 dakika 425 TL

Lavanta Rüyası Deneyimi

Rahatlayın. Fransız güneşinin ışıltılarının gezindiği lavanta tarlalarının hayali, mavi dalgalar üzerinde akıntıya kapılıp giderken duyularınızı saracak. Derin nefes alın. İki aşamalı canlandırıcı tam vücut scrub’ı, sıcak sarmalama ve taşlarla vücut masajı içeren tümüyle canlandırıcı ve gençleştirici Spa bakımları sırasında, yabani lavantanın rahatlatıcı ve denge kazandırıcı kokusunu içinize çekin.

90 dakika 410 TL

Şifalı Uyanış

Mineral tuzlarla uygulanan peeling ve sonrasında organik zencefil yağı masajı ile tamamlanan bir vücut bakımıdır.

90 dakika 410 TL

Algae Peel Off Mask Vücut Bakımı

Aljinatlar ve Laminaria Yosunu ile zenginleştirilmiş bu bakım; cildi mineraller bakımından besler, nemlendirir, yeniden şekillendirir ve sıkılaştırır. Deniz Polisakkaritleri ile cildi nemlendirir ve rahatlatır. Laminaria yosunu ile metabolizmayı hızlandırır.

60 dakika 465 TL

 

Organik Aromaterapi Masajı

Çok hafif baskı tekniği uygulanılarak, özel organik aroma terapi yağları ile yapılan rahatlatıcı bir masajdır.

50 dakika 265 TL
75 dakika 395 TL

Nua Signature Masajı

Sizin ihtiyacınız doğrultusunda belirlenen baskı seviyesinde uygulanan ve sizin isteyeceğiniz bölgede yoğunluk sağlanan Richmond Nua Wellness Spa’ya özel bir masajdır.

50 dakika 265 TL
90 dakika 420 TL

Magnezyum Masajı

Magnezyum, vücudun kas fonksiyonlarını ve genel sağlık durumunu desteklemekten sorumludur. Bu besleyici masaj ile vücudunuz toksinlerden arınır ve düşük magnezyum seviyesi yükselir.

65 dakika 285 TL

Nua İlk Dokunuş Masajı

Hamilelere özel olarak uygulanan gerginliği azaltan, kaslarınızı gevşeten, rahatlamaya yönelik bir masajdır. Nua İlk Dokunuş Masajı’nı, hamileliğinizin ilk 3 ay sonrasında, doktorunuzun onayı ile rezerve edebilirsiniz.

50 dakika 245 TL

Lomi Lomi Nui

Ruhani bir Hawaii Masajı’dır. Son derece rahatlatıcı esnetme ve dokunma teknikleri birbirine uyumlu bir şekilde akıcılıkla harmanlanmıştır. Vücudu, zihni ve ruhu rahatlatır, stres ve gerginlikten arındırır.

50 dakika 310 TL
75 dakika 420 TL

Sıcak Taş Terapisi

Bu bakım, tüm vücut masajı ve enerji çalışmasının bir kombinasyonudur. Kökeni eski şamanlara dayanır. Sıcak volkanik taşlar vücuttaki enerji noktalarına (çakralara) dizilir ve sıcak taşlarla birlikte tüm vücut masajıyla desteklenir. Kendini iyileştirme işlemini hızlandırır, yoğun rahatlık sağlar, enerjiyi dengeler.

75 dakika 350 TL
90 dakika 430 TL

Geleneksel Bali Masajı

Bali Masajı, noktasal baskı ve avuç içi baskı teknikleri kullanılarak uygulanan tüm vücut masajıdır.

50 dakika 245 TL
75 dakika 360 TL

Derin Asya Masajı

Geleneksel Bali Masajı’na göre daha baskılıdır. Masaj tekniğine kollar ve dirsekler ile uygulama da eklenmiştir.

50 dakika 255 TL

Bölgesel Masaj

Sizin istemiş olduğunuz bölgeye uygulanan bir masajdır.

30 dakika 170 TL

İsveç Masajı

Sporcu masajı tekniği ile yapılan bu masaj, kaslar için uyarıcı teknikler içerir ve orta baskı seviyesinde uygulanır.

50 dakika 225 TL

Anti Selülit Masajı

Selülitli bölgelerdeki sorunu gidermeye yönelik uygulanan baskılı bir masajdır.

30 dakika 200 TL

Detoks Lenfatik Drenaj

Oldukça hassas ve yumuşak bir uygulamadır. Cildi, lenf akışı ve lenf düğümleri yönüne doğru hareket ettirerek uygulanır.

50 dakika 245 TL

Çikolata Masajı

Ginseng ve E vitamini içeren özel çikolata yağı ile uygulanan vücut masajıdır.

50 dakika 385 TL

Shiradora Terapisi

Ayurveda felsefesinin sadece baş bölgesine uygulanan antik terapisidir. Bakır kaptan Üçüncü Göz’e (dora) incecik sızan ılık susam yağı (shira) şifa verirken derin bir rahatlık sağlar.

30 dakika 275 TL

Shiroabhyanga Masajı

Ayurveda felsefesinin antik terapilerindendir. Terapi, hafif vücut masajı ve yoğun baş masajı ile uygulanır.

75 dakika 375 TL

Thai Masajı

Meridyen noktalarına uygulanan, kompresyon ve yoga esnetme hareketlerinin eşsiz kombinasyonudur. Baskılı, kuru bir masajdır.

50 dakika 295 TL
75 dakika 440 TL

Shiatsu Terapisi

Vücudun meridyen noktaları üzerinde çalışarak vücuttaki chi enerjisinin akımını artıran ve tüm organları güçlendiren baskılı kuru bir masajdır.

50 dakika 295 TL

Refleksoloji

Ayak tabanında yer alan refleks noktalarına uygulanan, noktasal baskılar içeren bir masajdır.

45 dakika 200 TL

Aroma Soul Element Masajı

Her yolculuk, bir yağ karışımı seçimi ile başlar: Doğu, Akdeniz, Hint veya Arap. Gevşeme, denge ve huzur duygularını bir arada yaşayacağınız masajın sonunda ağrılarınız yatışır ve hafiflersiniz.

50 dakika 350 TL

 

Solaryum

10 dakika 65 TL

15 dakika 75 TL

20 dakika 85 TL

Fitness

Personal Training

60 dakika kişi başı 95 TL

TRX Trainning

45 dakika 95 TL


Pilates

60 dakika kişi başı 95 TL

Yoga

45 dakika kişi başı 95 TL

Diyet Danışmanlığı

1 Seans   150 TL

1 Aylık    450 TL

3 Aylık 1.100 TL

6 Aylık 1.850 TL

Yağ Ölçümü ve Analizi

35 TL

Kuaför Hizmetleri

Fön 75 TL

Saç Boyama 300 TL

Manikür 100 TL

Pedikür 120 TL

Teşekkürler!
Kaydınız alınmıştır. Tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.