Masaj & Bakım

Richmond Nua’ya özel olarak hazırlanmış bu bakımlar, dengeleme, dinlendirme ve anti - stres özelliklerine sahiptir. Vücut, zihin ve ruh dinginliğiniz için aşağıdaki bakımlardan faydalanmanızı öneririz.

Nua Private VIP Oda
Sizin için özel olarak hazırlanacak olan Nua Private VIP odası içerisindeki Aroma Buhar Banyosu ve Bio Sauna’nın keyfini çıkartın.
90 dakika (2 kişi) 500 TL

Çiftler için Nua Spirit 
Sihirli bir atmosfere sahip lüks Wellness süitidir. Vücut, zihin ve ruh uyumuyla rahatlamanızı sağlayacak çift kişilik özel bakımları bir arada sunar. Ritüel içerisinde, kadınlar için Kleopatra Banyosu ve Geleneksel Bali Masajı (50 dakika), erkekler için Köpük Bakımı ve Derin Asya Masajı (50 dakika), ayrıca özel ikramlar yer almaktadır. Rezervasyonunuzu en geç 3 gün öncesinden yaptırmanızı rica ederiz.
135 dakika (2 kişi) 1.500 TL

Çiftler için Nua Private 
Misafirlerimiz için hazırlanmış özel tasarımlı Nua Private, Aroma Buhar Banyosu, Bio Sauna kullanımı ve deneyimli terapistler tarafından uygulanan çift kişilik Nua Signature Masajı (50 dakika) ayrıcalıklı sunumu ile hizmetinizdedir. Rezervasyonunuzu 3 gün öncesinden yaptırmanızı rica ederiz.
105 dakika (2 kişi) 1.100 TL

Active Purness Yüz Bakımı
Spirulina yosunu açısından zengin özel bir maske ile uygulanan derinlemesine temizleyici bakım, cilt dokusunu arındırır, tazeler ve daha duru, mat bir görünüm sağlar. Tüm cilt tipleri için idealdir. C Vitamini, glukonolakton, spirulina yosunu ile arındırıcı ve dengeleyici etki
60 dakika - 495 TL

Hydramemory Yüz Bakımı
İpeksi bir görünüm ve aydınlık bir cilt için biyomimetik hyalüronik asit ve makro hiyalürnikasit içeren yüz ve dekolte bakımıdır.
Bakımın özel masaj fırçaları ile uygulanması eşsiz bir deneyim sunar.
60 dakika - 475 TL

Recover Touch Yüz Bakımı
Cildi canlandırır ve besler. Organik sertifikalı goji meyvesi yağı, likopen ve Avustralya fındığı yağı ile antioksidan etki sağlar.
30 dakika - 350 TL

Sublime Skin Double Peel Yüz Bakımı
Farklı yoğunluk seviyelerine sahip formülasyon sayesinde tüm cilt tipleri için uygundur. Cilt tonunu eşitler, cildi yatıştırır ve cilde aydınlık bir görünüm kazandırır. Epidermal hücrelerin yenilenmesini sağlayarak yeni oluşmaya başlayan mimik çizgilerine etki eder. Laktik asit,
alfa hidroksi asit, polihidroksiasit, C vitamini ile cildi pürüzsüzleştirir ve aydınlatır.
45 dakika - 415 TL

Sublime Skin Active Lift Yüz Bakımı
Yaşlanma karşıtı bakım; hexapeptit-8 ile ince ve derin çizgiler üzerinde etkili olup, Vitamin PP içerigi ile kan dolaşımını hızlandırıp cildin yenilenmesini, sıkılaşmasını sağlar. Vitamin PP ve Heksa Peptit-8 ile kan dolaşımını uyararak cilde dolgunluk kazandırır.
60 dakika - 475 TL

Sublime Skin Deluxe Lift Yüz Bakımı
Yaşlanma belirtilerine karşı etkili olan bu bakım; ince ve derin çizgiler üzerinde etkili olup, yüz ovalini yeniden yapılandırır, sıkılaştırır. Hücrelerin yenilenmesini uyarır, ince çizgilerin görünümünü iyileştirir. Laktik asit, alfa hidroksi asit, polihidroksi asit, C vitamini ile cildi pürüzsüzleştirir ve aydınlatır. Vitamin PP ve heksa peptit-8 ile kan dolaşımını uyararak cilde dolgunluk kazandırır.
90 dakika - 695 TL

Sublime Skin Eye
Göz çevresi kırışıklıkları, torbalar ve morlukları için etkili, yenilikçi hidrojel peptid bakımı, zamanın olumsuz etkilerini ve yorgunluk belirtilerini azaltır. Hesperidin, heksa peptit-8 ve krisin ile göz altı morluklarını ve torbalarını azaltır. Kolajen üretimini hızlandırarak kırışıklıklara karşı etki sağlar.
30 dakika - 490 TL
Upgrade - 325 TL

Perfect Glow Bakımı
Gözle görülür derecede genç bir parlaklık oluşturur ve cildin pürüzlerini dengeler. Cildin daha düzgün görünmesi ve taze, doğal bir ışıltı sağlar. Cilt yoğun derecede nemlenirken, ışığı yansıtan pigmentler parlak bir ışıltı verir. Perfection peptide3 düzenli kullanımı ile doğal cilt yenilenmesini teşvik eder. Kakao peptitleri serbest radikalleri yakalar, deriyi mavi ışığa ve hasarlara karşı korur ve böylece erken
cilt yaşlanmasını önlerler.
60 dakika - 425 TL

Collagen Bakımı
Ciltte oluşan elastikiyet kaybı, kırışıklıklar, göz ve ağız çevresindeki yaşlanma izlerine karşı yoğun bakım desteği sağlayan Collagen Booster Dolgunlaştırıcı Yüz serumu, aktif içerikler sayesinde destekleyici dokuları sıkılaştırır, yüz kontürünü, kırışıklık ve çizgi görünümünü içeriden dolgunlaştırarak düzeltir, derinliklerini azaltır ve cilde rahatlamış bir görünüm kazandırır.
90 dakika - 595 TL

HSR Lifting Bakımı
HSR Lifting Integral kompleksi kırışıklık oluşumunun en önemli nedenleri ile mücadele eder. Kolajen ve elastin liflerinin yeni oluşumunu destekleyen, destek dokusunu sıkılaştıran ve böylelikle kırışıklıkların azalmasını sağlayan multitendyn içeriyor. Denizin ender
hazinelerinden Siyah İnci Özü, yaşam için önemli olan 20 aminoasit ile çinko, selenyum, lityum, fosfor, iyot, demir ve magnezyum gibi elementler ile cildin metabolizmasını uyarırken canlılığını ve ışıltısını yeniden kazanmasına yardımcı olur.
90 dakika - 595 TL

Oksijen Yüz Bakımı
Cilde nem kazandıran, cildin oksijen alımını kolaylaştıran, yaşlanmayı geciktiren, yorgunluğu gideren ve enerji veren bir bakımdır.
75 dakika - 485 TL

Yüz Bakımı Upgrade
Almış olduğunuz yüz bakımı size uygulanırken, dilerseniz aynı zamanda el ve ayaklarınıza da bakım yaptırabilirsiniz.El ve ayak bakımınız için uygulanan maske 20 dakika bekletilir. Özel nemlendirici krem ile yumuşaklık ve nemliliğin etkisi artırılır.
El Bakımı: 20 dakika - 195 TL
Ayak Bakımı: 20 dakika - 215 TL

Köpük Masajı
Spa keyfini, Türk hamamında geleneksel köpük uygulaması ile tamamlayabilirsiniz.
30 dakika - 210 TL

Sultan Hamam Sefası
Kese ile ölü hücrelerden arınan cildiniz, rahat nefes alıp verir. Köpük masajı ile hem ruhunuz hem bedeniniz rahatlar. Devamında nemlendirici vücut losyonu ile cildiniz beslenir ve nem kazanır.
45 dakika - 305 TL

Geleneksel Türk Hamamı
Geleneksel uygulamalar ile kese ve köpük masajı içeren bakım yöntemidir. Kese ile ölü hücrelerden arınan cildiniz, rahat nefes alıp verir. Köpük masajı ile hem ruhunuz hem bedeniniz rahatlar.
30 dakika - 250 TL

Ayurvedik Esmer Seker Bakımı
Bal, aromatik yağ ve esmer şeker doğal karışımıyla peeling etkisi yaratan yenilenme bakımıdır.
20 dakika - 195 TL

Frigi Lokal Vücut Bakımı
Yorgun bacaklara özel olan bu bakım, ayak parmak uçlarından kalçaya kadar tüm bacak üzerinde uygulanır. Yorgunluğu giderir, şişlikleri azaltır, ağırlık duygusunu uzaklaştırır.
50 dakika - 350 TL

El Bakımı
Ellerinizi şımartmaya yönelik hazırlanan bu ritüelde, canlandırıcı doğal yağlarla hazırlanan maske, tırnak bakımı ve el masajı uygulanmaktadır.
55 dakika - 410 TL

Ayak Bakımı
Ayaklarınızı şımartmaya yönelik hazırlanan bu ritüelde, canlandırıcı doğal yağlarla hazırlanan maske, tırnak bakımı ve ayak masajı uygulanmaktadır.
60 dakika - 450 TL

Sırt Bakımı
Sırtınızı derinden rahatlatan bu bakım, cildi derinden temizler, iyileştirir ve besler. Hem kadınlar hem de erkekler için idealdir.
50 dakika - 365 TL

Nua Signature Vücut Bakımı
Mineraller açısından zengin olan bu bakımın cilt üzerinde sıkılaştırıcı ve iyileştirici bir etkisi bulunmaktadır. RNA ve DNA aktivitelerinin hızlandırıcı etkisi, cildin temiz yumuşak ve pürüzsüz kalmasını sağlar.
75 dakika - 515 TL

Vücut Sekillendirici Bakım
Selülite sebep olan, yüzeysel ve derin yağ hücreleri üzerinde etkili bir bakımdır. Aktif oksijen vücut sarmalaması ile selülit görünümünü azaltır.
50 dakika - 435 TL

Sacred Nature Body
Buriti Yağı ve Kelebek Çalısı özünden zengin Ecocert ™ formülleri sayesinde, antioksidan ve koruyucu etki sağlar. Cilt bariyerini güçlendirir. Buriti yağı, jojoba yağı ve kelebek çalısı özleri içerir. Antioksidan özelliğe sahiptir ve cilt hücrelerindeki DNA’yı korur.
50 dakika - 490 TL

Nuvola - Çamur Vücut Bakımı
Mineraller açısından zengin olan çamur bakımı, kas gerginliğinizi azaltır, cildinizi arındırır ve yumuşatır.
50 dakika - 350 TL

Nuvola - Süt ve Bal Bakımı
Cildinizi uzun ve etkili şekilde yumuşatarak nemlendiren lüks bir sarmalama bakımıdır.
50 dakika - 320 TL

Nuvola - Yosun Vücut Bakımı
Cildinizi sıkılaştırıp, toksinlerin ve ödemin vücuttan atılmasını sağlayan etkili bir vücut sarmalama bakımıdır.
50 dakika - 340 TL

Kleopatra Banyosu
Terapide kullanılan ürünler cildinizi iyileştirirken, özel aromatik öz yağlar sayesinde ipeksi bir görünüme kavuşur.
20 dakika - 185 TL

Mineralli Canlandırıcı Banyo
Güçlü minerallerden ve doğada nadir bulunan elementlerden oluşan, eşsiz tuz banyosudur.
20 dakika - 195 TL

Chi - Yang Masajı

Chi - Yang, masaj öncesinde peeling uygulanan bir vücut bakımıdır. 24 karat altın parçacıklı “Golden Body Oil” vücudunuza hafif, rahatlatıcı masaj ile uygulanır. Vücuttaki negatif enerjiyi pozitife çevirir.

75 dakika 655 TL

Lavanta Rüyası Deneyimi

Rahatlayın. Fransız güneşinin ışıltılarının gezindiği lavanta tarlalarının hayali, mavi dalgalar üzerinde akıntıya kapılıp giderken duyularınızı saracak. Derin nefes alın. İki aşamalı canlandırıcı tam vücut scrub’ı, sıcak sarmalama ve taşlarla vücut masajı içeren tümüyle canlandırıcı ve gençleştirici Spa bakımları sırasında, yabani lavantanın rahatlatıcı ve denge kazandırıcı kokusunu içinize çekin.

75 dakika 525 TL

Algae Peel Off Mask Vücut Bakımı

Aljinatlar ve Laminaria Yosunu ile zenginleştirilmiş bu bakım; cildi mineraller bakımından besler, nemlendirir, yeniden şekillendirir ve sıkılaştırır. Deniz Polisakkaritleri ile cildi nemlendirir ve rahatlatır. Laminaria yosunu ile metabolizmayı hızlandırır.

60 dakika 565 TL

 

Organik Aromaterapi Masajı
Çok hafif baskı tekniği uygulanılarak, özel organik aroma terapi yağları ile yapılan rahatlatıcı bir masajdır.
50 dakika - 335 TL
75 dakika - 495 TL

Nua Signature Masajı
Sizin ihtiyacınız doğrultusunda belirlenen baskı seviyesinde uygulanan ve sizin isteyeceğiniz bölgede yoğunluk sağlanan Richmond Nua Wellness-Spa’ya özel bir masajdır.
50 dakika - 340 TL
90 dakika - 560 TL

Magnezyum Masajı
Magnezyum, vücudun kas fonksiyonlarını ve genel sağlık durumunu desteklemekten sorumludur. Bu besleyici masaj ile vücudunuz toksinlerden arınır ve düşük magnezyum seviyesi yükselir.
65 dakika - 360 TL

Nua İlk DokunuŞ Masajı
Hamilelere özel olarak uygulanan gerginliği azaltan, kaslarınızı gevşeten, rahatlamaya yönelik bir masajdır. Nua İlk Dokunuş Masajı’nı, hamileliğinizin ilk 3 ayı sonrasında, doktorunuzun onayı ile rezerve edebilirsiniz.
50 dakika - 310 TL

Lomi Lomi Nui
Ruhani bir Hawaii Masajı’dır. Akıcı dokunuşlar kan dolaşımınızı hızlandırarak kaslarınızın rahatlamasını sağlar. Vücudu, zihni ve ruhu rahatlatır; stres ve gerginlikten arındırır.
50 dakika - 390 TL
75 dakika - 525 TL

Sıcak TaŞ Terapisi
Bu bakım, tüm vücut masajı ve enerji çalışmasının bir kombinasyonudur. Kökeni eski şamanlara dayanır. Sıcak volkanik taşlar vücuttaki enerji noktalarına (çakralara) dizilir ve sıcak taşlarla birlikte tüm vücut masajıyla desteklenir. Kendini iyileştirme işlemini hızlandırır, yoğun rahatlık sağlar, enerjiyi dengeler.
75 dakika - 440 TL
90 dakika - 535 TL

Geleneksel Bali Masajı
Bali Masajı, noktasal baskı ve avuç içi baskı teknikleri kullanılarak uygulanan tüm vücut masajıdır.
50 dakika - 310 TL
75 dakika - 455 TL

Derin Asya Masajı
Geleneksel Bali Masajı’na göre daha baskılıdır. Masaj tekniğine kollar ve dirsekler ile uygulama da eklenmiştir.
50 dakika - 330 TL

Bölgesel Masaj
Sizin istemiş olduğunuz bölgeye uygulanan bir masajdır.
30 dakika - 215 TL

Pro-Sleep Masajı
Derinlemesine rahatlatan bir masajdır. Üç farklı duyuya hitap eder: koklama, dokunma ve duyma. Esansiyel yağların benzersiz bir karışımı olan Tranquillite™, Ayurveda ve Endonezya’nın Malay Denizi'nin sesinden esinlenmiştir. Yumuşak fırçaların kombinasyonundan yaratılan sinerji, uykuya yardımcı olur ve destekler. Sakin, huzurlu, dingin bir zihin ve vücut halini elde etmeye yardımcı olur. Jetlag etkilerini gidermeye yardımcıdır.
75 dakika - 495 TL

Aromatik Mum Masajı
Ruhunuzu ısıtmak kendinizi şımartmak için bedeninize vereceğiniz en güzel hediye. Yoğun nemlendirici formülü benzersiz aromatik kokusu sizi bambaşka bir dünyaya götürerek, farklı bir deneyim yaşamanızı sağlar. Aromatik mumların
eritilerek vücudunuza uygulandığı dinlendirici bir masaj türüdür.
50 dakika - 375 TL

Burç Masajı
Burç yorumlarınız size paradan, aşktan, kariyerden bahseder. Peki ya vücut bakımınız? Güzellik dünyasının yıldız haritasına baktık ve her burç için ‘Vücut Bakımı Astrolojisi’ oluşturduk. Bu masaj burcunuza özel aromatik yağlarla hafif veya orta baskı ile uygulanır.
50 dakika - 375 TL

Isveç Masajı
Sporcu masajı tekniği ile yapılan bu masaj, kaslar için uyarıcı teknikler içerir ve orta baskı seviyesinde uygulanır.
50 dakika - 295 TL

Anti Selülit Masajı
Selülitli bölgelerdeki sorunu gidermeye yönelik uygulanan baskılı bir masajdır.
30 dakika - 225 TL

Detoks Lenfatik Drenaj
Oldukça hassas ve yumuşak bir uygulamadır. Cildi, lenf akışı ve lenf düğümleri yönüne doğru hareket ettirerek uygulanır.
50 dakika - 315 TL

Çikolata Masajı
Ginseng ve E vitamini içeren özel çikolata yağı ile uygulanan vücut masajıdır.
50 dakika - 495 TL

Refleksoloji
Ayak tabanında yer alan refleks noktalarına uygulanan, noktasal baskılar içeren bir masajdır.
45 dakika - 285 TL

Aroma Soul Element Masajı
Her yolculuk, bir yağ karışımı seçimi ile başlar: Doğu, Akdeniz, Hint veya Arap. Gevşeme, denge ve huzur duygularını bir arada yaşayacağınız masajın sonunda ağrılarınız yatışır ve hafiflersiniz.
50 dakika - 385 TL

Thai Masajı
Meridyen noktalarına uygulanan, kompresyon ve yoga esnetme hareketlerinin eşsiz kombinasyonudur. Baskılı, kuru bir masajdır.
50 dakika - 375 TL
75 dakika - 560 TL

Shiatsu Terapisi
Vücudun meridyen noktaları üzerinde çalışarak vücuttaki chi enerjisinin akımını artıran ve tüm organları güçlendiren baskılı kuru bir masajdır.
50 dakika - 375 TL

Shiroabhyanga Masajı
Ayurveda felsefesinin antik terapilerindendir. Terapi, hafif vücut masajı ve yoğun baş masajı ile uygulanır.
75 dakika - 595 TL

Shiradora Terapisi
Ayurveda felsefesinin sadece baş bölgesine uygulanan antik terapisidir. Bakır kaptan Üçüncü Göz’e (dora) incecik sızan ılık susam yağı (shira) şifa verirken derin bir rahatlık sağlar.
30 dakika - 375 TL

Spa Üyelik (1 Kişi)
 1 ay - 1.000 TL
 3 ay - 1.950 TL
 6 ay - 3.450 TL
12 ay - 5.500 TL

Solaryum
10 dakika - 80 TL
15 dakika - 90 TL
20 dakika - 105 TL

Personal Training
60 dakika - 115 TL (kişi başı)

Yoga
45 dakika - 125 TL (kişi başı)

Diyet Danışmanlığı
Tek seans - 180 TL
1 ay - 550 TL
3 ay - 1.320 TL
6 ay - 2.200 TL

Yag Ölçümü ve Analizi
45 TL

Kuaför
Saç boyama - 345 TL
Fön - 90 TL
Manikür - 115 TL
Pedikür - 140 TL

Teşekkürler!
Kaydınız alınmıştır. Tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.