Islak Alanlar

Nua’nın sıcaklığı 40° ile 100° arasında değişen, farklı işlevlere sahip ıslak alanları, Spa deneyimini unutulmaz kılmak isteyenler için özel arınma ve yenilenme seansları sunuyor.

Salt Jacuzzi

Rahatlamak ve keyif almak için tasarlanmış bu alan, tuzlu suyun cildinizi iyileştirici etkisiyle 35°C'lik su ısısı kaslarınızı gevşeterek rahatlamanızı sağlar.


Jet Pool 117

Farklı terapi aksiyonlarının yer aldığı ve içinde 117 adet jetin bulunduğu bu dinamik havuz, özel aydınlatması ile farklı bir deneyim sunar. Su jetleri vücudunuzdaki refleks noktalarını aktive ederken, rahatlatıcı masaj etkisi de keyifli zamanlar geçirmenizi sağlar. Suyun sıcaklığı 33°-35°C arasındadır.


Laconium

Ortam sıcaklığının duvarların, bankların ve zeminin ısıtılmasıyla sağlandığı kuru bir terleme kabinidir. Yoğun portakal kokusu ile beraber rahat bir terleme süreci sağlayarak vücudunuzu dinçleştirir, kan dolaşımını dengeler ve bağışıklık sisteminin güçlenmesi sağlar. Sağlık dolu bu kabinde sıcaklık 40°C civarında ve nem de %15-%20 düzeyindedir.


Herbal Steam Bath 

Isıtılmış seramik nişlerin yer aldığı kuru terleme kabinidir. Merkezde yer alan sauna ocağı, kurutulmuş aromatik bitkilerle etkileşerek odaya bahar tazeliği yayar..

Kabin içi sıcaklık 55°-60°C, nem %50'dir.


Osman Steam Bath

Geleneksel yüksek nem banyosudur. Kuru sıcaktan hoşlanmayan misafirlerimiz için ideal bir seçimdir. Kabindeki buhar seviyesi kaslarınızın gevşemesini sağlar ve cildinizi yumuşatır. Vücudunuzu düzgün bir biçimde ısıtarak, tıkalı sinüsler ve bronşiyal yetersizlikler için çözüm sunar. Kabin içi sıcaklık 40°C, nem %90-%100'dür.


Salt Inhalation Steam Bath

Granit banklarla tasarlanmış buhar kabinidir. Kabin içinde 5-7 dakikalık periyotlarla tuz ve mentol bileşimi enjekte edilerek, atmosferin deniz kenarını anımsatması sağlanır. Buhar kan dolaşımını düzenler, tuz ve mentol bileşimi ise üst solunum yollarınız için temizleyici fonksiyon üstlenir. Kabin içi sıcaklık 40°C, nem %90-%100'dür.


Loft Sauna

İki katlı tasarımını oluşturan 100 yıllık Fin Kelo kütükleri bu özel saunaya oldukça rustik bir hava katar. Uzanabileceğiniz veya oturabileceğiniz ahşap banklar, katlı yapısı ile ısıyı dilediğiniz gibi ayarlamanıza olanak sağlar.. Kabin içindeki ısı alt katta 60°C, üst katta ise 100°C’dir.


Ice Grotto

Özel aydınlatması ve cam tuğla tasarımı bu arktik ferahlık odasını buz çeşmesi ile benzersiz bir serinleme mekânına dönüştürür. Bu ferahlatıcı alan, kan dolaşımınızı düzenlerken, bağışıklık sisteminizi de güçlendirir.


Tepidarium

Roma banyo kültüründen gelen ve ergonomik ısıtmalı taş yataklarının bulunduğu dinlenme odasıdır Isıtmalı taş yataklar bağışıklık sistemini güçlendirir ve vücudunuzun soğuk algınlığına karşı direncini artırır. Yatakların sıcaklığı yaklaşık 37°C'dir.


Water Beds

Isıtılmış su yataklarının bulunduğu özel bir dinlenme odasıdır. Vücudunuzun şekline bürünen bu ergonomik yataklar, yer çekimini azaltarak kaslarınızı dinlendiren ve duyularınıza hitap eden bir deneyim sağlar. Yatak yüzeyindeki ısı 32°C düzeyindedir.


Day Dream

Bu özel dinlenme alanında ergonomik yataklar üzerine uzanıp, ister jakuzilerin dinlendirici manzarasının keyfini çıkarabilir, isterseniz de dinlendirici bir müzik eşliğinde yıldızların dansını seyrederek bambaşka bir dünyaya doğru yolculuğa çıkabilirsiniz.

Teşekkürler!
Kaydınız alınmıştır. Tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.