Değerli bir kolye, şık bir kazak ya da çanta… Eşyalar geçicidir, deneyimler ise kalıcı… Yaşadığımız güzel anları zihnimizde taşır, nereye gidersek yanımızda götürürüz. Bu yıl sevgililer gününde aşkınızı özel bir fikirle kutlayın. Ona kendini daha iyi, güzel ve zinde hissedeceği an’lar hediye edin. 

“14 Şubat’ta sevgilinize Spafinder okuyucuları tarafından “Türkiye’nin En Romantik Oteli” seçilen Richmond Nua’nın şık hediye sertifikalarından hediye edin, o dilediği zaman kullansın.

İster Sapanca Gölü manzaralı odalarında özel bir "konaklama" deneyimi ya da ödüllü Spa’ında "Masaj & Bakım, isterseniz de konaklama ve masaj & bakımların bir arada sunulduğu "Konaklamalı Spa Programları" ya da kişiye özel wellness programları; "HypoxiNua Fit & Slim" hediye edin.  Richmond Nua Hediye Sertifikalarından dilediğiniz içerikte satın almak için misafir ilişkileri ile iletişime geçebilirsiniz.

*Sertifika kişiye özel olarak hazırlanır ve satın alındığı tarih itibariyle 1 yıl boyunca istenilen bir zamana rezervasyon yapılarak kullanılabilir.

Sertifikanı Şimdi Hazırlamaya Başla

Otelimizde Wellness ve Spa konsepti gereği 14 yaş ve üzeri misafirleri ağırlayabilmekteyiz.

+90 264 582 21 00  [email protected]

Reservation Background