Her yıl Haziran ayının 3. Pazar günü kutlanan, bu yıl da 19 Haziran tarihine denk gelen Babalar Günü’nde klişelerden kurtulup hediyenizle fark yaratmak istiyorsanız Richmond Nua’nın Sapanca Gölü manzaralı odalarında konaklama, ödüllü Spa'sında masaj ya da bakım hediye edebilirsiniz. Ayrıca konaklama ile masaj & bakımların bir arada sunulduğu 1, 2, 3 ve 4 gecelik Spa Programları'ndan sevdikleriniz için en uygun olanı seçip Babalar Günü hediyenizi satın alabilirsiniz.

Richmond Nua, bu güne özel Babaların en çok tercih ettiği Nua Signature Masajı, Geleneksel Türk Hamam'ı ve Geleneksel Türk Bakımı programını 19 Haziran tarihine kadar %15 indirimle richmondnua.com'dan hediye sertifikası olarak online satın alma fırsatı sunuyor. Siz de hiçbir zaman desteklerini ve sevgilerini esirgemeyen babalarımızla sağlık ve huzuru paylaşmanın mutluluğunu yaşayın.

Dijital ve Fiziksel sertifika olmak üzere iki alternatif ile online olarak satılan hediye sertifikalarını tıklayıp hemen satın alabilirsiniz.

Tüm "Masaj ve Bakım" alternatiflerini inceleyin        

Tüm “Konaklamalı Spa Program” alternatiflerini inceleyin

 

*Sertifika kişiye özel olarak hazırlanır ve satın alındığı tarih itibariyle 1 yıl boyunca istenilen bir zamana rezervasyon yapılarak kullanılabilir.

Otelimizde Wellness ve Spa konsepti gereği 14 yaş ve üzeri misafirleri ağırlayabilmekteyiz.

+90 264 582 21 00  [email protected]

Reservation Background