Yılbaşı kimileri için eğlenmek bazıları içinse dinlenmek demek. Bizim için her ikisi de... 2023'e Richmond Nua’da eğlenerek veda edin, yeni yılı yenilenerek karşılayın.

Sapanca Gölü’nün büyüleyici atmosferinde doğal lezzetler ve masaj & bakımlarla yenileceğiniz keyifli bir yılbaşı ve çok daha fazlası Richmond Nua’nın Yılbaşı Programı’nda. 

YILBAŞI PROGRAMI

*Yılbaşı programı Aqua Bar'da saat 18.00-19.00 arası piyano dinletisi ile başlayacak olup 18.30 itibariyle welcome kokteyli servis edilecektir.

*Yılbaşı gala yemeği saat 20.00-01.00 arasında gala salonunda yapılacak olup 20.30-23.00 saatleri arasında So Swing grubu, 23.00 itibariyle ise Espranza grubu sahne performansı sergileyecektir.

*Saat 01.00 itibariyle Aqua Restoran & Bar'da gece çorbası servis edilecektir.

  • 30-31 Aralık Yılbaşı Program’ı fiyatına yarım pansiyon konaklama, yılbaşı gecesi limitsiz yerli içkili gala yemeği, gala yemeğinde orkestra eşliğinde canlı müzik, 01 Ocak'da yeni yıl brunch’ı, Spa Merkezi kullanımı ve KDV dahildir. Masaj & bakımlar ekstra ücretlendirilecektir.
  • 30 Aralık gecesi akşam yemeği açıkbüfe olarak servis edilecektir.
  • Belirtilen tarihlerde otel yoğunluğu göz önünde bulundurularak önceden masaj ve bakım rezervasyonlarınızı yaptırmanızı öneririz.
  • Gala yemeği oturma planı 8 kişilik yuvarlak masa şeklindedir.
  • Wellness & Spa konsepti gereği 14 yaş ve üzeri misafirleri ağırlayabilmekteyiz.
  • Müsaitliğe göre 31 Aralık tarihinde erken giriş ve geç çıkış verilecektir.
Reservation Background