Hediye Sertifikası

Dünyanın En Değerli Hediyesi; İyi Hissetmek…

İyi hissetmek, ruh ve beden ahengini kalıcı kılmak herkesin ortak hayalidir. Siz de sevdiklerinizi bu hayale bir adım daha yaklaştırmak istemez misiniz?

İster onlarca bakım ve masaj seçeneklerinden veya kişiye özel hazırlanmış konaklamalı Spa programlarından birini, isterseniz de şehir hayatının karmaşasından uzakta, özel bir konaklama deneyimini…

Nua’nın özel olarak tasarlanmış şık hediye sertifikaları ile onlara unutulmaz ve farklı bir hediye verin. Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, Doğum Günleri ve Evlilik Yıldönümleri konseptlerinde hazırlanan benzersiz içerikleriyle hediye alternatifleri sizi bekliyor. Bu özel günlere ait paketlerimizi tercih etmek dışında size özel olan her gün için kendi hediyenizi kendiniz yaratabilirsiniz.

Kurum içi motivasyonu en yüksekte tutmak için de şirket çalışanlarınıza ya da iş ortaklarınıza Richmond Nua’da ayrıcalıklı bir Spa ve konaklama hediye etmeniz de mümkün.

*395 €+ KDV değerindeki hediye sertifikasına, superior odada 1 gece çift kişilik yarım pansiyon konaklama, akşam yemeği sırasında 1 şişe şarap veya 35 cl rakı ve alkolsüz içecekler, 1 adet 50 dk'lık masaj ya da bakım, odada özel ikramlar dahildir. 

*Sertifika, yılbaşı ve bayram tarihlerindeki konaklamalarda geçerli değildir. Satın alındığı tarih itibariyle kullanım süresi 1 yıldır.

*Sertifika içeriğindeki masaj veya bakım hakkı için aşağıdaki alternatiflerden tercih yapabilirsiniz. 

Bakımlar: Correcting Detoks Yüz Bakımı; Sensetive Skin Yüz Bakımı, Hydrating Yüz Bakımı

Masajlar: Sıcak Taş Terapisi, Lomi Lomi Nui, Nua Signature

Hediye sertifikası satın almak için misafir ilişkileri ile iletişime geçebilirsiniz.

*Kurumsal hediye sertifikası satın almak için satış ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

+90 216 445 46 40

sales.nua@richmondnua.com

Teşekkürler!
Kaydınız alınmıştır. Tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.