Richmond Nua Wellness-Spa olarak sürdürülebilirlik konusunda çevreye duyarlı çalışmalarımız ve bu farkındalığı hedefleyerek yerine getirdiğimiz ilkelerle Küresel Sürdürülebilir Turizm Konseyi tarafından verilen “Sürdürülebilir Turizm Sertifikası’nı” almaya hak kazandık.

Sürdürülebilirlik politikalarımızın tümü hakkında daha fazla bilgi için "Sürdürülebilirlik Politikası" sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Küresel Sürdürülebilir Turizm Konseyi (GSTC) Hakkında

Küresel Sürdürülebilir Turizm Konseyi (GSTC), artan bilgi, anlayış ve sürdürülebilir turizm uygulamalarının benimsenmesini teşvik etmek için UNEP, Birleşmiş Milletler Çevre Programı ve UNWTO, Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü tarafından 2007 yılında kurulan bağımsız bir organizasyondur.

GSTC, turizm sektöründeki geniş bir paydaş yelpazesini, önde gelen uluslararası tur operatörlerini, devlet organizasyonlarını, ulusal turizm konseylerini, yerel ve uluslararası konaklama markalarını temsil eden dünya çapında bir üye ağına sahiptir.

GSTC, GSTC kriterleri olarak da bilinen bir dizi standart geliştirmiştir. Kriterler, tüm dünyada sosyal, ekonomik, kültürel ve çevresel olarak sürdürülebilir turizm için herhangi bir turizm işletmesinin ulaşması gereken minimum gereksinimleri temsil eder.

Daha fazla bilgi için: https://www.gstcouncil.org/

Reservation Background