Şu An Duygusal Olarak Acı Çekiyor Musunuz? Daha Sakin, Daha Güçlü, Daha Mutlu Hissetmek İster Misiniz? Paul Emery’nin Terapisinden Online Faydalanabileceğinizi Biliyor Muydunuz?

QEPR'nin (Quantum Emotional and Physical Release) yaratıcısı ve "Dünyanın En İyi Ruhsal Terapisti" ödülünü kazanan Paul Emery, salgının başlangıcından beri özellikle stres, kaygı, endişe ve keder alanlarında online tedavi görmek isteyen insanlarda %60 artış gözlemlediğini belirtiyor. Hatta bazı insanlar hastane ve iğne fobilerinden kurtulmaya çalışıyor!

Danışanlar, Paul'ün tedavilerinin Zoom veya Skype üzerinden ne kadar kolay, rahat ve her şeyden önce ne kadar etkili olduğu konusunda yorumlarını iletiyor. Tek yapılması gereken verilen basit talimatlara uymak ve bunun sonucunda çok daha sakin ve iyi hissetmeye ve duygularını hızlıca kontrol altına almaya başlamak. Paul Emery basit bir İngilizce kullandığı için dil de herhangi bir engel teşkil etmiyor, hatta gerektiğinde, Google Translate’den yardım alınabiliyor.

“Bu adam muhteşem!” CNN Turk

'Paul harika - bana yardımı dokundu!' Kate Moss. Moda İkonu ve Süper Model.

Öyleyse, daha dolu bir hayat yaşamak, daha iyi çalışmak, günlük hayatınızda daha sakin ve rahat olmak, kendinize güvenmek istiyorsanız, neden Paul ile 30 dakikalık ÜCRETSİZ bir online sohbet rezervasyonu yapmıyor ve hayatınızın belirli bir alanında size nasıl yardımcı olacağını görüşmüyorsunuz?

Ya da daha fazlasını yapmak isterseniz, Paul ile hayatınızı değiştirecek birkaç seans için Richmond Nua ile iletişime geçerek rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 +90 264 582 21 00  I  [email protected]

Hollywood ünlülerinden Kraliyet üyelerine ve popstarlara kadar tanınmış birçok kişiyi de içeren binlerce insana terapi veren Paul Emery, alanında çok deneyimli ve terapilerle çok hızlı sonuçlar alıyor. Şimdi ise size hayatınızı etkileyen belirli bir olumsuz etkenden kurtulma fırsatı sunuyor!

Paul Emery, kişilerin seans ihtiyaçlarının özel durumlarına göre değişebileceğini belirtirken olumsuz bir etkenden kurtulmak için ise genelde sadece 2 seansın yeterli olacağını belirtiyor. Aslında bu konuda kendinden o kadar emin ki, gerekirse 3. seansı ücretsiz olarak veriyor!

Beden, zihin ve ruhen bütünsel olarak iyi hissetmek için bir seans ücreti 145 Euro + KDV, iki seans ücreti ise sadece 270 Euro + VAT

"Beni gerçekten iyi hissettiren kesinlikle bir motivasyon seansıydı!" Harper’s Bazaar

QEPR Nedir?
QEPR, vücudun reaksiyonlarını ve belli düşüncelere karşı oluşmuş negatif duyguları yok etmek üzerine geliştirilmiş bir terapi yöntemidir. Terapi, psikolojinin gelişmiş bir formudur ve belli güçlü akupunktur noktalarına hafifçe vurarak (tapping) uygulanır. Bu noktaların duygulardan arınmada etkili bölgeler olduğu kanıtlanmıştır. İnsanın kendi kendini güçlendirmesinde çok etkili olan bu yöntem ve teknikler, öğrenildikten sonra evde uygulanarak stresten arınmak için hayat boyu kullanılabilir.

Paul Emery Kimdir?
İngiltere’de doğan Paul Emery, University of Wales’te psikoloji okudu ve bu dönemde Fritz Perls ve Dr. Carl Rogers’ın tekniklerini öğrendi. Daha sonra NLP (Neuro-Linguistics Programming) tekniği üzerine yoğunlaşan Emery, uzmanlık seviyesine yükseldi. EFT (Emotional Freedom Techniques) tekniğini bulan ve ilerleten Gary Craig ile çalışan Paul Emery’nin üzerinde çalıştığı bir başka alan TFT (Thought Field Therapy) oldu ve burada yine tekniğin kurucuları Dr. Roger Callahan ile çalışma fırsatı buldu. Bu teknik, temel olarak vücuttaki anatomik hatlarda oluşan blokajları, duygusal hassasiyeti ve toksinleri tespit ederek bunları etkisiz hale getirmek üzerine kuruluydu.

Daha fazla bilgi ve rezervasyon için:
+90 264 582 21 00  [email protected]

Reservation Background

YETİŞKİN