Kuantum Duygusal ve Fiziksel Terapisinin (QEPR) yaratıcısı “Dünyanın En İyi Spritüal Terapisti” ödüllü İngiliz Paul Emery’nin terapisini online üzerinden yılın her günü alabilirsiniz. Yer ve zaman sorunu olmaksızın gerçekleşen terapilere katılmak için yapmanız gereken tek şey, Richmond Nua Wellness Spa ile iletişime geçmek.

Hollywood’dan ünlülerinden Kraliyet Ailesi’ne kadar birçok tanınmış isme terapi yapan Paul Emery ile hayatınızı olumsuz etkileyen tüm faktörlerden sadece 1 saatlik seansta kurtulun.

1 Saatlik Terapi Ücreti 127 Euro + KDV

*Paul Emery’nin Mart 2021 tarihindeki Richmond Nua ve Richmond İstanbul’da gerçekleştireceği terapi tarihlerini öğrenmek için takipte kalın.

QEPR Nedir?
QEPR, vücudun reaksiyonlarını ve belli düşüncelere karşı oluşmuş negatif duyguları yok etmek üzerine geliştirilmiş bir terapi yöntemidir. Terapi, psikolojinin gelişmiş bir formudur ve belli güçlü akupunktur noktalarına hafifçe vurarak (tapping) uygulanır. Bu noktaların duygulardan arınmada etkili bölgeler olduğu kanıtlanmıştır. Genellikle bir, bazen iki seans sürer. İnsanın kendi kendini güçlendirmesinde çok etkili olan bu yöntem ve teknikler, öğrenildikten sonra evde uygulanarak stresten arınmak için hayat boyu kullanılabilir.

Paul Emery Kimdir?
İngiltere’de doğan Paul Emery, University of Wales’te psikoloji okudu ve bu dönemde Fritz Perls ve Dr. Carl Rogers’ın tekniklerini öğrendi. Daha sonra NLP (Neuro-Linguistics Programming) tekniği üzerine yoğunlaşan Emery, uzmanlık seviyesine yükseldi. EFT (Emotional Freedom Techniques) tekniğini bulan ve ilerleten Gary Craig ile çalışan Paul Emery’nin üzerinde çalıştığı bir başka alan TFT (Thought Field Therapy) oldu ve burada yine tekniğin kurucuları Dr. Roger Callahan ile çalışma fırsatı buldu. Bu teknik, temel olarak vücuttaki anatomik hatlarda oluşan blokajları, duygusal hassasiyeti ve toksinleri tespit ederek bunları etkisiz hale getirmek üzerine kuruluydu.

Daha fazla bilgi ve rezervasyon için:
+90 264 582 21 00  [email protected]

Reservation Background

YETİŞKİN