İyi yaşamak her gün ancak kutlamasını 25 Haziran Cumartesi Gününe Erteledik

İyi yaşam konusunda farkındalığı arttırmak için her yıl Haziran ayının 2. Cumartesi günü tüm dünyada ücretsiz etkinliklerle kutlanan Global Wellness Day  “Bir gün, tüm yaşamınızı değiştirebilir!” sloganıyla hareket ediyor.

Richmond Nua Wellness Spa olarak 11 Haziran Cumartesi günü kutlanacak Global Wellness Day için Richmond Nua'da gerçekleştireceğimiz buluşmayı olumsuz hava koşulları nedeniyle 25 Haziran Cumartesi gününe erteledik.

Birlekte iyi yaşamanın keyfini çıkarmak dileğiyle...

Tarih: 25 Haziran 2022 Cumartesi

Program:

  • Deniz Demirasal / Direct Dynamic İle Omurga Sağlığı Seansı
  • Ayşegül Demirsoy ile Zumba
  • Kabanalarda Baş-Boyun masajı
  • Cilt ve vücut analizi
  • Juice yapımı

*Katılım ücretsizdir.

 Global Wellness Day Nedir?

Global Wellness Day, 2012 yılında Belgin Aksoy tarafından Türkiye’de yaratılıp dünyaya yayılan iyi yaşamaya adanmış, kâr amacı gütmeyen uluslararası bir sosyal projedir. Bu günün temel amacı, yaşamımızın değerinin farkına varmamızı sağlamaktır. Senenin bir gününde bile olsa durup düşünmemizi, şehir hayatının stresinden ve kötü alışkanlıklarımızdan uzaklaşmamızı ve kendimizle barışmamızı sağlamaktır. Türkiye’de iyi yaşama yönelik olarak atılan ilk adım, dünyanın her yerinden iyi yaşam uzmanlarından oluşan 103 GWD Elçisi, 27 Ana Destekçi ve 4 Danışman ile uluslararası bir harekete dönüşmüştür. Global Wellness Day, her yıl Haziran ayının ikinci Cumartesi günü, dünyada on binlerce farklı noktada milyonlarca insan tarafından eş zamanlı olarak, sadece ücretsiz etkinliklerle kutlanmaktadır.

Global Wellness Day hakkında daha fazla bilgi için www.globalwellnessday.org/turkey/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Reservation Background

YETİŞKİN