Kuantum Duygusal ve Fiziksel Terapisinin (QEPR) yaratıcısı, “Dünyanın En İyi Spritüal Terapisti” ödüllü İngiliz Paul Emery, bir kez daha Richmond Nua Wellness – Spa’nın davetlisi olarak Türkiye’ye geliyor.

Paul Emery tarafından yaratılan ödüllü QEPR (Quantum Duygusal ve Fiziksel Kurtarma) metodunu keşfedin ve bugün hayatınızı değiştirin!

En son bilimsel keşiflere, psikolojiye ve nöroloji bilimine dayalı, negatif duyguların beyinde nasıl oluşturulduğuna, saklandığına ve sonrasında nasıl açığa çıktığına odaklanan “QEPR” tekniğini yaratan ve bu teknikle binlerce kişinin hayatını değiştiren ünlü terapist Emery, sizi engellediğini düşündüğünüz olumsuzluklarla savaşmanıza yardımcı olacak.

Stres, kaygı ve travmaya bağlı sorunlarınızdan bir saat kadar kısa bir sürede kurtulmanızı sağlayan QEPR yönteminin başarı oranı yüzde 85 ve terapilerden her yaşta insan yararlanabiliyor. Anında sonuç gösteren bu özel terapi sayesinde fobilerinizden, takıntılarınızdan ve hatta fiziksel ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz.

Hollywood ünlülerinden Kraliyet üyelerine ve popstarlara kadar tanınmış birçok kişiyi de içeren binlerce insana terapi veren Paul Emery  ile beyninizde sakladığınız engelleri kaldırmak ve kendinizi özgürleştirerek günlük hayatınızda daha sakin ve rahat olmak istiyorsanız birebir terapi alma şansını kaçırmayın.

Terapi Tarihleri ve Yerleri

6-28 Mayıs 2023

Richmond Nua Wellness-Spa / Sapanca
Richmond Istanbul / Beyoğlu

 

“Bu adam muhteşem!” CNN Turk

'Paul harika - bana yardımı dokundu!' Kate Moss. Moda İkonu ve Süper Model.

"Beni gerçekten iyi hissettiren kesinlikle bir motivasyon seansıydı!" Harper’s Bazaar

 

QEPR Nedir?
QEPR, vücudun reaksiyonlarını ve belli düşüncelere karşı oluşmuş negatif duyguları yok etmek üzerine geliştirilmiş bir terapi yöntemidir. Terapi, psikolojinin gelişmiş bir formudur ve belli güçlü akupunktur noktalarına hafifçe vurarak (tapping) uygulanır. Bu noktaların duygulardan arınmada etkili bölgeler olduğu kanıtlanmıştır. İnsanın kendi kendini güçlendirmesinde çok etkili olan bu yöntem ve teknikler, öğrenildikten sonra evde uygulanarak stresten arınmak için hayat boyu kullanılabilir.

Paul Emery Kimdir?
İngiltere’de doğan Paul Emery, University of Wales’te psikoloji okudu ve bu dönemde Fritz Perls ve Dr. Carl Rogers’ın tekniklerini öğrendi. Daha sonra NLP (Neuro-Linguistics Programming) tekniği üzerine yoğunlaşan Emery, uzmanlık seviyesine yükseldi. EFT (Emotional Freedom Techniques) tekniğini bulan ve ilerleten Gary Craig ile çalışan Paul Emery’nin üzerinde çalıştığı bir başka alan TFT (Thought Field Therapy) oldu ve burada yine tekniğin kurucuları Dr. Roger Callahan ile çalışma fırsatı buldu. Bu teknik, temel olarak vücuttaki anatomik hatlarda oluşan blokajları, duygusal hassasiyeti ve toksinleri tespit ederek bunları etkisiz hale getirmek üzerine kuruluydu.

Paul, Amazon’da en çok satan iki kitaptan birinin yazarıdır. (Jack Canfield ve Brian Tracy ile birlikte) Vogue, Women's Health, Forbes, Cosmopolitan, Alem ve Hürriyet gibi onlarca dergi ve gazetede haber olarak yer almış, ayrıca, Ender Saraç Show, TNT, Fox ve Sky News gibi Türk canlı TV'lerinde yer almıştır.

Not: Seanslar sırasında basit ve anlaşılır bir İngilizce kullanılmakta olup ihtiyaç duyan misafirlerimiz için çeviri desteği ücretsiz olarak verilecektir.

Daha fazla bilgi ve rezervasyon için:
+90 264 582 21 00  [email protected]

Reservation Background

YETİŞKİN