Yeme & İçme

Terranua Restoran

Göl kenarında muhteşem bir manzara eşliğinde, yemyeşil bir bahçenin ortasında havuzun hemen yanı başında bulunan Terranua Restoran, Akdeniz mutfağının seçkin lezzetleri ile à la carte olarak hizmet vermektedir. Bu keyifli alan havuzun ve güneşin tadını çıkartmak isteyen misafirlere ayrıcalıklı bir servis sunar.

Servis Saatleri

Pazartesi-Cuma: 09.00-18.00

Cumartesi-Pazar: 09.00-18.00

*Yalnızca yaz dönemlerinde hizmet vermektedir.

Aqua Restoran & Bar

Yazın göl kenarındaki bahçe alanında, kışın ise otelin atrium alanında canlı müzik eşliğinde à la carte olarak hizmet vermektedir. Görkemli tavanında sürekli değişen ışık ambiyansı, çiçekler ve su yollarıyla örülmüş mimarisi ile benzersiz bir atmosfer sunan Aqua Restoran’da Türk ve dünya mutfağının özel lezzetlerinin tadına varabilirsiniz.

Servis Saatleri

Pazartesi-Pazar: 08.00- 23.00

*İçecek servisi 01.00'e kadar devam etmektedir.
*Cuma ve Cumartesi günleri arp dinletisi ve canlı müzik bulunmaktadır.

Stone Restoran

Otele hâkim bir konumda yer alan Stone Restoran’da zengin bir açık büfe sabah kahvaltısı ve beslenmesine dikkat edenler için açık büfede “Sağlık Köşesi” sunulmaktadır.

Servis Saatleri

Açık büfe sabah kahvaltısı

Pazartesi-Cuma: 07.00-10.30

Cumartesi-Pazar: 07.00-11.00

Açık büfe akşam yemeği

Cumartesi: 19.00–23.00

*Açık büfe akşam yemeği yalnızca kış dönemlerinde ve Cumartesi günleri servis edilmektedir. Diğer zamanlar yarım pansiyon konaklayan misafirler için akşam yemekleri set menü olarak sunulmaktadır.

Teşekkürler!
Kaydınız alınmıştır. Tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.