"Güvenli Turizm Sertifikası" ile Nua'da Hafta Sonu Keyfi Sürüyor

3 Temmuz Cuma günü itibariyle dünyadaki ilk örneklerinden biri olan “Güvenli Turizm Sertifikası” ile misafirlerimize kapılarımızı hafta sonları için tekrar (Cuma ve Cumartesi geceleri) açıyoruz. Richmond Nua'da #SizinleYeniden sağlık ve iyilik dolu günlerde görüşmek üzere.

*Web sitesinden yapılan rezervasyonlarda %10 indirim uygulanmaktadır.
*Otele direkt olarak ya da web sitesi üzerinden yapılan tüm rezervasyonlarda Akbank, Yapı Kredi ve Garanti Bankası kredi kartlarına 6 taksit imkanı sunulmaktadır.


Güvenli Turizm Sertifikası Nedir?

Avrupa'da ilk kez Türkiye'nin hayata geçirdiği “Güvenli Turizm Sertifikasyon Programı”, koronavirüs salgını sebebiyle Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın öncülüğünde hazırlanmıştır. Güvenli Turizm Sertifikasyonu Programı, tatilini Türkiye’de geçirecek tüm Türk vatandaşları ve yabancı ziyaretçilere, ulaşımdan konaklamaya, otel çalışanlarından misafirlerin sağlık durumuna kadar alınması gereken bir takım önlemleri tanımlamaktadır.

Uyulması gereken sağlık ve hijyen kurallarının yanı sıra bir dizi önlemleri içeren “Güvenli Turizm Sertifikası”na sahip olmak isteyen tesisler bakanlıkça belirlenen kuruluşlar tarafından belirli kriterler çerçevesinde denetlenmektedir. Belgeyi almaya hak kazananlar Kültür ve Turizm Bakanlığı web sitesinden duyurulmaktadır. Denetimler periyodik olarak tekrarlanarak kayıt altında tutulacaktır.
Otelimizde Wellness ve Spa konsepti gereği 14 yaş ve üzeri misafirleri ağırlayabilmekteyiz.

+90 264 582 21 00

[email protected]

DİĞER SONA EREN FIRSATLAR

Teşekkürler!
Kaydınız alınmıştır. Tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.