14 Şubat Sevgililer Günü Programı

14 Şubat Sevgililer Günü’nde Sapanca Gölü’nün romantik atmosferinde masaj ve bakımlarla dinlenip rahatlamak için Richmond Nua’ya davetlisiniz.

Sevgililer Günü’ne özel hazırlanan “Otoma Balsam Sevgi Merhemi Atölyesi”nde kendi ellerinizle yapacağınız sevgi merhemi her kullandığınızda Nua’da geçirdiğiniz tazelenme anlarını size hatırlatacak. Siz de Sevgililer Günü'nde Richmond Nua’nın sizin için özel olarak hazırlanan atölyesi ile sevgilinize farklı bir Sevgililer Günü yaşatın.

Nua Wellness-Spa’ya olan yoğun ilgiden dolayı önceden masaj ve bakım rezervasyonlarınızı yaptırmanızı öneririz."Masaj & Bakım'ları incele.


*Program fiyatına yarım pansiyon konaklama, 14 Şubat gecesi limitsiz yerli içkili gala yemeği, gala yemeğinde orkestra eşliğinde canlı müzik, Spa kullanımı ve KDV dahildir. 2 gecelik konaklamalarda 15 Şubat tarihinde alınacak akşam yemeği sırasında alınan içecekler ekstra ücretlidir.

Ayrıca klişelerden kurtulup fark yaratmak için sevgilinize Richmond Nua’nın özel olarak tasarlanmış hediye sertifikalarını Sevgililer Günü'ne özel %10 indirim avantajı ile hediye edebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Otelimizde Wellness ve Spa konsepti gereği 14 yaş ve üzeri misafirleri ağırlayabilmekteyiz.

+90 264 582 21 00

[email protected]

DİĞER SONA EREN FIRSATLAR

Teşekkürler!
Kaydınız alınmıştır. Tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.