Richmond Nua'dan Cildinize Davet

Cildiniz bize konuk oluyor...Üstelik konaklamanıza gerek kalmadan

Harika bir cilt yalnızca genetikle ilgili değildir. Gün boyu içtiğiniz su miktarı, cildiniz için uygulanan düzenli bakımlar, kullandığınız ürünler ve uv ışınlarından ne kadar korunduğunuza kadar pek çok şeyi kapsar. Etkili bir rutin, akneyi önlemeye, kırışıklıkları tedavi etmeye ve cildinizin en iyi şekilde görünmesine yardımcı olabilir.

Sizde Richmond Nua’da, uzman estetisyenlerle birlikte cildinizin ihtiyaçlarını belirleyebilir ve konaklamasız olarak da günübirlik misafir olarak cilt bakımı hizmeti alabilirsiniz. Wellness & Spa merkezinde verilen tüm hizmetleri wellness & Spa sayfasından inceleyebilirsiniz.

Doğru cilt bakımı nedir? İyi bir cilt bakımı rutini neleri kapsar? Yaz aylarında cilt bakımı nasıl olmalı? Evde kolayca yapabileceğimiz doğal cilt bakımı tarifleri nelerdir? gibi soruların cevaplarını Nua Blog'da "Doğru Cilt Bakımı Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey" adlı yazıda bulabilirsiniz.

Rezervasyon ve bilgi için +90 264 582 21 00 l [email protected]

Ciltbakimi

Richmond Nua’da Hangi Cilt Bakımlarını Alabilirsiniz?

Active Purness Yüz Bakımı

Spirulina yosunu açısından zengin olan özel bir maske ile birlikte uygulanan derinlemesine temizleyici bu bakım cilt dokusunu arındırır, tazeler ve daha duru, mat bir görünüm sağlar. Tüm cilt tipleri için idealdir. C Vitamini, glukonolakton, arındırıcı ve dengeleyici etki sağlar.
60 dakika (1 kişi) - 990 TL

Hydramemory Yüz Bakımı

İpeksi bir görünüm ve aydınlık bir cilt için biyomimetik hyalüronik asit ve makro hiyalürnikasit içeren yüz ve dekolte bakımıdır. Bakımın özel masaj fırçaları ile uygulanması eşsiz bir deneyim sunar.
60 dakika (1 kişi) - 990 TL

Recover Touch Yüz Bakımı

Cildi canlandırır ve besler. Organik sertifikalı goji meyvesi yağı, likopen ve Avustralya fındığı yağı ile antioksidan etki sağlar.
30 dakika (1 kişi) - 715 TL

Sublime Skin Double Peel Yüz Bakımı

Farklı yoğunluk seviyelerine sahip formülasyon sayesinde tüm cilt tipleri için uygundur. Cilt tonunu eşitler, cildi yatıştırır ve cilde aydınlık bir görünüm kazandırır. Epidermal hücrelerin yenilenmesini sağlayarak yeni oluşmaya başlayan mimik çizgilerine etki eder. Laktik asit, alfa hidroksi asit, polihidroksiasit, C vitamini ile cildi pürüzsüzleştirir ve aydınlatır.
45 dakika (1 kişi) - 825 TL

Sublime Skin Active Lift Yüz Bakımı

Yaşlanma karşıtı bakım; hexapeptit-8 ile ince ve derin çizgiler üzerinde etkili olup, Vitamin PP içerigi ile kan dolaşımını hızlandırıp cildin yenilenmesini, sıkılaşmasını sağlar. Vitamin PP ve Heksa Peptit-8 ile kan dolaşımını uyararak cilde dolgunluk kazandırır.
60 dakika (1 kişi) - 1.650 TL

Sublime Skin Deluxe Lift Yüz Bakımı

Yaşlanma belirtilerine karşı etkili olan bu bakım; ince ve derin çizgiler üzerinde etkili olup, yüz ovalini yeniden yapılandırır, sıkılaştırır. Hücrelerin yenilenmesini uyarır, ince çizgilerin görünümünü iyileştirir. Laktik asit, alfa hidroksi asit, polihidroksi asit, C vitamini ile cildi pürüzsüzleştirir ve aydınlatır. Vitamin PP ve heksa peptit-8 ile kan dolaşımını uyararak cilde dolgunluk kazandırır.
90 dakika (1 kişi) - 1.925 TL

Perfect Glow Cilt Bakımı

Gözle görülür derecede genç bir parlaklık oluşturur ve cildin pürüzlerini dengeler. Cildin daha düzgün görünmesi ve taze, doğal bir ışıltı sağlar. Cilt yoğun derecede nemlenirken, ışığı yansıtan pigmentler parlak bir ışıltı verir. Perfection peptide3 düzenli kullanımı ile doğal cilt yenilenmesini teşvik eder. Kakao peptitleri serbest radikalleri yakalar, deriyi mavi ışığa ve hasarlara karşı korur ve böylece erken cilt yaşlanmasını önlerler.
60 dakika (1 kişi) - 1.300 TL

Collagen Bakımı

Ciltte oluşan elastikiyet kaybı, kırışıklıklar, göz ve ağız çevresindeki yaşlanma izlerine karşı yoğun bakım desteği sağlayan Collagen Booster Dolgunlaştırıcı Yüz serumu, aktif içerikler sayesinde destekleyici dokuları sıkılaştırır, yüz kontürünü, kırışıklık ve çizgi görünümünü içeriden dolgunlaştırarak düzeltir, derinliklerini azaltır ve cilde rahatlamış bir görünüm kazandırır.
90 dakika (1 kişi) - 1.975 TL

HSR Lifting Bakımı

HSR Lifting Integral kompleksi kırışıklık oluşumunun en önemli nedenleri ile mücadele eder. Kolajen ve elastin liflerinin yeni oluşumunu destekleyen, destek dokusunu sıkılaştıran ve böylelikle kırışıklıkların azalmasını sağlayan multitendyn içeriyor. Denizin ender hazinelerinden “Siyah İnci Özü”, yaşam için önemli olan 20 aminoasit ile çinko, selenyum, lityum, fosfor, iyot, demir ve magnezyum gibi elementler ile cildin metabolizmasını uyarırken canlılığını ve ışıltısını yeniden kazanmasına yardımcı olur.
90 dakika (1 kişi) - 1.975 TL

Oksijen Yüz Bakımı

Cilde nem kazandıran, cildin oksijen alımını kolaylaştıran, yaşlanmayı geciktiren, yorgunluğu gideren ve enerji veren bir bakımdır.
75 dakika (1 kişi) - 1.400 TL

Sublime Skin Eye Göz Çevresi Bakımı

Göz çevresi kırışıklıkları, torbalar ve morlukları için etkili, yenilikçi hidrojel peptid bakımı, zamanın olumsuz etkilerini ve yorgunluk belirtilerini azaltır. Hesperidin, heksa peptit-8 ve krisin ile göz altı morluklarını ve torbalarını azaltır. Kolajen üretimini hızlandırarak kırışıklıklara karşı etki sağlar.
30 dakika (1 kişi) - 1.210 TL, Upgrade (1 kişi) - 935 TL
Reservation Background